Promocje tygodnia. Sprawdzamy najnowsze oferty

aE
8.2.2016

Co tym razem można znaleźć w ofertach dystrybutorów oraz w sklepach?

Najnowsze promocje Luna na luty i marzec

Firma Luna zaprezentowała katalog wyposażenia warsztatowego z najnowszymi promocjami, które obowiązują w lutym i marcu. Można w nim znaleźć mnóstwo zestawów i akcesoriów przydatnych w każdym warsztacie. W katalogu są na przykład dostępne zestawy narzędzi marki Teng Tools, które mogą mieć w sumie nawet ponad 1000 elementów. Ponato Luna poleca również akcesoria firmy Limit jak miarki, kamery inspekcyjne czy lasery krzyżowe.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Promocja Jubileum zgromadziła już ponad 300 klientów

W przeciągu niecałych dwóch tygodni ponad 300 klientów zalogowało się na oficjalnej stronie konkursu i wkrótce otrzyma upominek związany z akcją sprzedażową i jubileuszem 25-lecia firmy Inter Parts. Aby nieco wyjaśnić zasady akcji, przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące multipromocji.

Na punkty w promocji składają się dwa elementy: wyniki zakupów z zastosowaniem mnożników oraz bonus za uzyskany wzrost rok do roku. Łączna liczba punktów to suma tych dwóch rankingów. Wyniki za zakupy aktualizowane są w trybie dziennym, natomiast bonusy za wzrost dodawane są co tydzień i pod uwagę brane są wyniki zakupowe za dany okres promocji.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

BRIANZ – 2 lata gwarancji od LE-GUM

Od teraz do 31 marca 2016 roku LE-GUM zwiększa gwarancję na montażownice i wyważarki BRAINZ. Zamiast roku, gwarancja trwa dwa lata. Na bazie opinii szeregu klientów firma uznała, że jakość produktów tej marki zasługuje na wyróżnienie. Każdy nowy użytkownik urządzeń BRIANZ, zyska dzięki temu dodatkowy komfort pracy.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Promocja na oleje Motul w Inter Cars

Za jednorazowy zakup wybranych towarów marki Motul w okresie obowiązywania akcji, klient otrzyma możliwość zakupu płynu do spryskiwaczy marki Motul w cenie 1 zł netto. Zestawienie indeksów towarów objętych promocją znajduje się w załączniku nr 1 do Regulaminu promocji na oficjalnej stronie Inter Cars.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Kamizelka za 1 grosz w Opoltrans

Podczas zakupów w Opoltrans można otrzymać elegancką i praktyczną kamizelkę za 1 grosz. Wystarczy dokonać zakupów na produkty grupy Schaeffler czyli marek takich jak LUK, Ina oraz FAG. Zakupów należy dokonać za łączną kwotę 1500 złotych netto. Więcej szczegółów promocji oraz regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie Opoltrans.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Jubileuszowa promocja w Inter Parts

Firma Inter Parts rozpoczęła jubileuszową akcję sprzedażową, związaną z obchodem 25-lecia działalności spółki. Wśród premiowanych dostawców jest ponad 25 marek uznanych producentów części samochodowych.

Akcja podzielona została na etapy: po pierwszym etapie zostanie wyłonionych 200 klientów, którzy będą walczyć o główne nagrody. Dodatkowo pierwszych 100 klientów weźmie udział w uroczystej gali zwycięzców. Oprócz wspomnianych dwóch etapów mechanizm promocji zakłada rozliczanie zakupów w trybie miesięcznym oraz podziale na dostawców.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

M&B Engineering – 3 lata gwarancji od LE-GUM

LE-GUM ogłasza promocyjne warunki udzielania gwarancji na montażownice i wyważarki włoskiej marki M&B Engineering (Correggio). Dotychczas, w ramach autoryzowanej dystrybucji klienci mieli do dyspozycji 2-letni okres ochrony gwarancyjnej. Na bazie opinii szeregu klientów uznano, że jakość produktów tej marki zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Promocja pasków Contitech w Motorol

Klenci, którzy zdecydują się na zakup pasków klinowych i wieloklinowych od Contitech za minimum 1500 złotych netto, dostaną miarkę do pasków.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę