Promocje tygodnia. Sprawdzamy interesujące oferty

kfz-betrieb
30.11.2015

Przeglądamy promocje, które w tym tygodniu obowiązują w sklepach i u dystrybutorów.

Zimowa promocja w Auto Partner

Auto Partnter ogłasza nową promocję. Każdy klient wspomnianej sieci, który w trakcie trwania promocji dokona zakupów świec żarowych marki BOSCH, osiągając jednocześnie próg określony w regulaminie promocji, otrzyma nagrodę. Na liście są między innymi ciepłe polary.

Reklama

Startuje program AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT

Każda osoba, która dołączy do AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT, dokonując zakupów produktów Partnerów Programu, będzie zdobywała punkty i zamieniała je na nagrody.

Uczestnicy walczą o wyjątkowe przeżycia – wyjazd do Rio de Janeiro na Olimpiadę oraz wyjazd do Grecji – kolebki igrzysk olimpijskich. Uczestnik sam wybiera, czy decyduje się na atrakcyjną wycieczkę czy na wartościową nagrodę rzeczową. AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT to wiele marek, wiele korzyści i szybka droga do atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Rusza akcja Cenomania w sieci Autos

Kilkanaście najpopularniejszych produktów z oferty można już od dziś kupić w Autos w atrakcyjnych cenach. Promocja objęła 11 artykułów, a znalazły się w niej m. in. olej silnikowy, filtry paliwa czy poduszka zawieszenia.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę