Promocje tygodnia. Oto nowe oferty

aE
11.4.2016

Sprawdzamy, co tym razem można znaleźć w sklepach i u dystrybutorów.

Total rusza z nową loterią

Od 1 kwietnia ruszyła kolejna edycja loterii Total „Pełna moc wygrywania!”. Na biorących udział w zabawie czekają atrakcyjne nagrody m.in. Peugeot 208.

W cotygodniowym losowaniu do wygrania będą Apple Watch albo iPhone 6 (zwycięzca sam decyduje o wyborze nagrody). Dodatkowo każdego dnia wszystkie prawidłowo nadesłane zgłoszenia biorą udział w losowaniu wideorejestratora GoClever Drive. Akcja potrwa do 30 czerwca tego roku.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Reklama

Tip-Topol z akcją "Sprawdź maszyny przed sezonem"

W Tip-Topol można skorzystać z promocyjnych cen na serwis maszyn i urządzeń. Ta akcja to nie tylko gwarancja ceny, ale i czasu wykonania. Serwis zjawia się u klienta w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.

Reklama

Kampania obejmuje:

  1. OBSŁUGĘ KLIMATYZACJI
  2. OBŁUGĘ PODNOŚNIKÓW
  3. OBSŁUGĘ WYWAŻAREK I MONTAŻOWNIC
  4. OBSŁUGĘ GEOMETRII 

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Promocja klocków hamulcowych Lumag

Do każdych dowolnych 3 kompletów klocków hamulcowych firmy Lumag klient otrzyma modny i funkcjonalny polar za 1 grosz. Zakup powinien być wypisany na jednej fakturze.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Rusza akcja promocyjna AP EXPERT 2016

Pula nagród w AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł, a zwycięzca otrzyma samochód osobowy Audi A4 Limousine 2016 oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Pozostałe miejsca (od 2. do 10.) premiowane będą wysokiej klasy wyposażeniem warsztatowym o łącznej wartości ponad 250 000 zł.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę