Promocje tygodnia. Oto najnowsze oferty

aE
30.5.2016

W sklepach i u dystrybutorów nie brakuje interesujących ofert i promocji.

Nowe promocje w Auto Partner SA

W połowie maja Auto Partner SA uruchomił dwie nowe promocje dla swoich klientów: „Poczuj klimat z NRF” i „MOCNY START z Blue Print”.

Obie promocje będą trwały dwa miesiące, a po ich zakończeniu nagrodzeni zostaną najlepsi klienci, którzy w tym czasie zrobią największy skumulowany obrót na produktach marek – odpowiednio – NRF i Blue Print.

A do wygrania, jak zwykle, bardzo atrakcyjne i cenne nagrody, między innymi vouchery na wycieczki, notebooki, kamery GoPro, smartfony, lampy warsztatowe, nawigacje, zegarki czy kombinezony warsztatowe.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

CHAMPION – ceny specjalne

Od 23 do 24 maja lub do wyczerpania zapasów, ceny specjalne na wybrane filtry oleju CHAMPION:

CH COF100505E – filtr oleju AUDI/SKODA/VW – 9,00 PLN/netto
CH COF100519E – filtr oleju OPEL – 9,00 PLN/netto
CH COF100525E – filtr oleju AUDI/SKODA/VW – 10,00 PLN/netto

Więcej na www.motogama.pl.

200 klientów rywalizuje dalej w Jubileum

W dniu 15 maja zakończył się pierwszy etap Jubileum. Jednocześnie swój start miało kilkanaście kolejnych akcji w ramach promocji jubileuszowej.

Za nami pierwszy, czteromiesięczny okres promocji jubileuszowej Jubileum. W tym czasie klienci, prócz rywalizacji w głównej akcji sprzedażowej mieli okazję zdobywać nagrody w promocjach etapowych: 20% normy, 40% normy i 60% normy. Dodatkowo każdy zalogowany klient, który wykonał minimalny zakup na kwotę 2000 zł netto otrzymał pamiątkowy kubek i zegar ścienny z limitowanej kolekcji na 25-lecie firmy Inter Parts.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę