Promocje tygodnia. Oferty z branży w jednym miejscu

CC BY 2.0/Flickr
7.12.2015
Reklama
Reklama

Sprawdzamy interesujące oferty od dystrybutorów oraz w sklepach.

Loteria z okazji świąt w TRW, czyli "Grudniowe Niespodzianki"

Nagradzany program lojalnościowy „automotive Diamonds” uruchomił specjalny kalendarz świąteczny on-line, który każdego dnia w grudniu oferuje zarejestrowanym warsztatom różne nagrody.

Reklama

Zimowa promocja w Auto Partner

Auto Partnter ogłasza nową promocję. Każdy klient wspomnianej sieci, który w trakcie trwania promocji dokona zakupów świec żarowych marki BOSCH, osiągając jednocześnie próg określony w regulaminie promocji, otrzyma nagrodę. Na liście są między innymi ciepłe polary.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Startuje program AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT

Każda osoba, która dołączy do AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT, dokonując zakupów produktów Partnerów Programu, będzie zdobywała punkty i zamieniała je na nagrody.

Uczestnicy walczą o wyjątkowe przeżycia – wyjazd do Rio de Janeiro na Olimpiadę oraz wyjazd do Grecji – kolebki igrzysk olimpijskich. Uczestnik sam wybiera, czy decyduje się na atrakcyjną wycieczkę czy na wartościową nagrodę rzeczową. AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT to wiele marek, wiele korzyści i szybka droga do atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama