Promocje tygodnia. Najnowsze oferty

aE
2.5.2016

Sprawdzamy promocje w największych sklepach i u dystrybutorów.

Extra złotówki w Inter Cars

Do zwycięstwa w konkursie Gala Biesiadna 2016 przybliżą Extra złotówki.

Konkurs Gala Biesiadna 2016 kierowany jest do klientów Inter Cars, tj. warsztatów, sklepów z warsztatem i firm transportowych. Jego rozliczanie podzielono na 5 regionów, a zdobywanie punktów uwarunkowane jest realizacją planu miesięcznego.

Rywalizacja odbywa się etapowo, w 6 miesięcznych cyklach. W każdym z nich 100 uczestników, którzy osiągną minimalny próg zakupowy i będą mieć najlepsze wyniki, otrzymają punkty w 3 kategoriach asortymentowych (produktów serwisowych, olejów i akumulatorów).

Do miesięcznych zakupów klienta, uczestniczącego w konkursie, doliczane są także dodatkowe wartości, tzw. Extra złotówki. Są one brane pod uwagę przy pozycjonowaniu w kategoriach asortymentowych. To oznacza, że pomogą znaleźć się wyżej w danej klasyfikacji, a dzięki temu uczestnik ma szansę, by zdobyć więcej punktów w danym cyklu. Extra złotówki będą przyznawane za nabywanie towarów partnerów promocji. Tych podzielono na 3 grupy: 35%, 30% i 20%. Podstawą do wyliczenia wartości, która zostanie dopisana klientowi, będą całkowite wartości zakupów premiowanych dostawców w czasie każdego miesiąca.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

AP EXPERT 2016 – Drugi test wiedzy on-line!

Drugi test wiedzy dostępny będzie w dniach od 1 do 7 maja dla wszystkich Klientów, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2016.

Przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Podobnie jak w poprzednim teście – dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi można zyskać 15 dodatkowych punktów, a te z kolei mogą przesądzić o awansie do finału.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Promocja na zestawy do bezpyłowego szlifowania

Tylko do końca czerwca Mirka oferuje zestawy do bezpyłowego szlifowania DEROS System to Go w promocyjnych cenach.

U wybranych dystrybutorów można uzyskać rabat nawet w wysokości 20%. Zestaw zawiera: szlifierkę elektryczną Mirka DEROS 650CV 150 mm, odkurzacz Mirka 915 L 230 V, rurę 27 mm x 4 m + łącznik oraz 150 szt. siatek Abranet 150 mm (50 szt./op., 1 op. P80, P120 i P180).

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Promocja na oleje w Inter Cars

W Inter Cars trwa właśnie promocja na oleje Orlen. Za jednorazowy zakup wybranych towarów wymienionej marki w okresie obowiązywania akcji, klient otrzyma kurtkę w cenie 1 zł netto.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska

Pokazy produktów i systemów Würth skierowane będą do klientów z różnych branż. I tak osoby zainteresowane działem „drewno” będą mogły poznać szczegóły techniki wiercenia w drewnie, nowy klej do klejenia zawiasów do szkła czy dowiedzieć się więcej na temat systemu szuflad cokołowych oraz nowych zawiasów Tiomos. Natomiast z działu „auto” zostaną zaprezentowane szpachle, wkłady do wycieraczek, profesjonalne sposoby czyszczenia samochodów, a także nowości w ofercie do polerowana – Würth Perfection Line.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Total rusza z nową loterią

Od 1 kwietnia ruszyła kolejna edycja loterii Total „Pełna moc wygrywania!”. Na biorących udział w zabawie czekają atrakcyjne nagrody m.in. Peugeot 208.

W cotygodniowym losowaniu do wygrania będą Apple Watch albo iPhone 6 (zwycięzca sam decyduje o wyborze nagrody). Dodatkowo każdego dnia wszystkie prawidłowo nadesłane zgłoszenia biorą udział w losowaniu wideorejestratora GoClever Drive. Akcja potrwa do 30 czerwca tego roku.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Tip-Topol z akcją "Sprawdź maszyny przed sezonem"

W Tip-Topol można skorzystać z promocyjnych cen na serwis maszyn i urządzeń. Ta akcja to nie tylko gwarancja ceny, ale i czasu wykonania. Serwis zjawia się u klienta w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.

Kampania obejmuje:

  1. OBSŁUGĘ KLIMATYZACJI
  2. OBŁUGĘ PODNOŚNIKÓW
  3. OBSŁUGĘ WYWAŻAREK I MONTAŻOWNIC
  4. OBSŁUGĘ GEOMETRII 

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Promocja klocków hamulcowych Lumag

Do każdych dowolnych 3 kompletów klocków hamulcowych firmy Lumag klient otrzyma modny i funkcjonalny polar za 1 grosz. Zakup powinien być wypisany na jednej fakturze.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Rusza akcja promocyjna AP EXPERT 2016

Pula nagród w AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł, a zwycięzca otrzyma samochód osobowy Audi A4 Limousine 2016 oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Pozostałe miejsca (od 2. do 10.) premiowane będą wysokiej klasy wyposażeniem warsztatowym o łącznej wartości ponad 250 000 zł.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę