Promocje tygodnia. Na co warto zwrócić uwagę?

kfz-betrieb
14.12.2015

Przygotowaliśmy zestawienie promocji, które można w tym tygodniu znaleźć w sklepach i u dystrybutorów.

Świąteczna promocja Hella Gutmann Solutions

Od początku grudnia do 31 grudnia tego roku trwa promocja świąteczna Hella. Każdy warsztat, który zakupi dowolny tester diagnostyczny serii mega macs, otrzyma za symboliczną złotówkę profesjonalną lampę warsztatową [2XM 001 974-311] o wartości 183 zł.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Loteria z okazji świąt w TRW, czyli "Grudniowe Niespodzianki"

Nagradzany program lojalnościowy „automotive Diamonds” uruchomił specjalny kalendarz świąteczny on-line, który każdego dnia w grudniu oferuje zarejestrowanym warsztatom różne nagrody.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Zimowa promocja w Auto Partner

Auto Partnter ogłasza nową promocję. Każdy klient wspomnianej sieci, który w trakcie trwania promocji dokona zakupów świec żarowych marki BOSCH, osiągając jednocześnie próg określony w regulaminie promocji, otrzyma nagrodę. Na liście są między innymi ciepłe polary.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

Startuje program AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT

Każda osoba, która dołączy do AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT, dokonując zakupów produktów Partnerów Programu, będzie zdobywała punkty i zamieniała je na nagrody.

Uczestnicy walczą o wyjątkowe przeżycia – wyjazd do Rio de Janeiro na Olimpiadę oraz wyjazd do Grecji – kolebki igrzysk olimpijskich. Uczestnik sam wybiera, czy decyduje się na atrakcyjną wycieczkę czy na wartościową nagrodę rzeczową. AUTOMOTIVE AFTERMARKET BENEFIT to wiele marek, wiele korzyści i szybka droga do atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w tym miejscu.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę