Promocja sprzedażowa akumulatorów Voltaro w Inter Parts

Promocja sprzedażowa akumulatorów Voltaro w Inter Parts Inter Parts
19.8.2020

Inter Parts przygotował akcję premiowanej sprzedaży akumulatorów VOLTARO w okresie od 19 sierpnia do 30 września 2020 r.

Jednorazowe* zakupy pakietów akumulatorów VOLTARO nagradzane będą:

  • 10 akumulatorów Voltaro – nagroda w postaci karty upominkowej Orlen o wartości 100 zł oraz wydłużony termin płatności do 90 dni,
  • 20 akumulatorów Voltaro – nagroda w postaci karty upominkowej Orlen o wartości 200 zł, wydłużony termin płatności do 90 dni oraz możliwość odbioru stojaka na akumulatory Voltaro,
  • 30 akumulatorów Voltaro – nagroda w postaci karty upominkowej Orlen o wartości 350 zł, wydłużony termin płatności do 120 dni oraz możliwość odbioru stojaka na akumulatory Voltaro.
Reklama

Kumulowane zakupy akumulatorów VOLTARO nagradzane będą :

  • 15 akumulatorów Voltaro - nagroda w postaci karty upominkowej Orlen o wartości 100 zł,
  • 25 akumulatorów Voltaro - nagroda w postaci karty upominkowej Orlen o wartości 200 zł oraz możliwość odbioru stojaka na akumulatory Voltaro.

 *zakupy jednorazowe – udokumentowane na jednej fakturze zakupowej.

promocja Voltaro

Reklama

Więcej informacji na www.interparts.pl oraz www.ipterminal.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę