Produkt nominowany: TEXA AIR2 SAN

10.6.2020
Reklama
Reklama

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Rewolucja w sposobie dezynfekcji ozonem
TEXA prezentuje profesjonalne urządzenie do dezynfekcji pojazdów oraz pomieszczeń, które oferuje nowe spojrzenie na sposób ozonowania, różniące się od klasycznych urządzeń dostępnych na rynku. AIR2 SAN został wyposażony w trzy czujniki – stężenia ozonu, wilgotności oraz temperatury, dające mu możliwość przeprowadzania w pełni automatycznego procesu ozonowania z zachowaniem optymalnych parametrów i wysokiego poziomu ochrony elementów wyposażenia ozonowanej przestrzeni.

Reklama

Urządzenie wyposażono w filtr przeciwpyłowy, który zapobiega m.in. powstawaniu kwasu azotowego, wyjątkowo szkodliwego dla człowieka. Kierując się wytycznymi Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego dotyczącymi zwalczania SARS-CoV-2, AIR2 SAN w końcowym etapie dezynfekcji przekształca ozon w tlen.

Urządzenie posiada pilota zdalnego sterowania oraz możliwość nadzoru za pomocą aplikacji na smartfona i generowania raportu w formacie PDF. AIR2 SAN współpracuje również z TEXA AXONE NEMO, dzięki czemu ozonowanie wzbogacone jest o możliwości automatycznego sterownia klapami oraz siłą nadmuchu w pojeździe.

Powiązane firmy

Reklama

TEXA Poland Sp. z z.o.
ul. Brzezińska 52A, 41-404 Mysłowice
www.texapoland.pl | info.pl@texa.com
tel. 32 364 18 80

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama