Produkt nominowany: Lampa warsztatowa OSRAM LEDinspect PRO Space 1000

Lampa warsztatowa  OSRAM LEDinspect PRO Space 1000 OSRAM
2.7.2021

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

LEDinspect PRO Space 1000 to inspekcyjna lampa LED z wielokierunkowym i zmiennym systemem oświetlenia. Boczne głowice lampy można odłączać od głównej obudowy i wykorzystywać je do różnorodnych zastosowań i indywidualnej alokacji w pomieszczeniu. Oprawy można używać także jako reflektora lub latarki.

Producent przewidział 3 funkcje świetlne – z maksymalnym lub minimalnym ustawieniem natężenia, a także trybem migania. W trybie pełnego wykorzystania możliwości lampa emituje strumień świetlny o łącznej wartości aż 2000 lumenów.

Wytrzymała konstrukcja zapewnia klasę ochrony IP44 i IK06. Lampa jest także bardzo odporna na nacisk, a czas jej działania wynosi od 4 do 12 godzin. LEDinspect PRO Space 1000 ma również antypoślizgową, odporną na zabrudzenia obudowę i zintegrowane magnesy do mocowania, dlatego idealnie nadaje się do użytku jako elastyczna lampa inspekcyjna do oświetlania komory silnika, podwozia pojazdów i oświetlenia ogólnego warsztatów. Jest objęta 2-letnią gwarancją OSRAM.

Osram Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
tel. 22 376 57 00
www.osram.pl/am

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę