Gra Gran Turismo™ 7 jest już dostępna, a Brembo jest oficjalnym partnerem w zakresie układów hamulcowych

Premiera gry Gran Turismo™ 7 Brembo
4.3.2022

Gra Gran Turismo™ 7 jest już dostępna, a Brembo jest oficjalnym partnerem w zakresie układów hamulcowych.

Firma Brembo, lider w dziedzinie projektowania i produkcji wysokowydajnych układów hamulcowych, jest oficjalnym partnerem technicznym gry Gran Turismo™ 7, która od dzisiaj jest dostępna na konsolach PS4™ i PS5™.

Dzięki doświadczeniu w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań, w grze Gran Turismo™ 7 Brembo oferuje wysokowydajne układy hamulcowe w wirtualnej strefie „Tuning Shop”, gdzie gracze mogą ulepszać i dostosowywać do swoich potrzeb samochody, aby miały one jeszcze lepsze osiągi podczas wyścigów.

W grze Gran Turismo™ 7 dostępnych jest ponad 400 samochodów od 50 różnych producentów i wszystkie można rozbudowywać w „Tuning Shop”, instalując rozwiązania firmy Brembo. Jako specjalny partner w tym zakresie, firma udostępnia graczom produkty z serii UPGRADE, w tym tarcze hamulcowe Carbon Ceramic i zaciski GT|BM w 8 kolorach.

Od wysokiej wydajności po niezawodność i oryginalny wygląd, gracze Gran Turismo™ 7 odkryją wyjątkowe rozwiązania Brembo w dziedzinie układów hamulcowych, gwarantujące najwyższą skuteczność hamowania, również w rzeczywistości.

Natomiast w „Brand Central” i „Brand Central Museum” w grze Gran Turismo™ 7 będzie można zapoznać się z historią i profilem Brembo. Ponadto, branding firmy będzie widoczny przez cały czas na torach wyścigowych.

Źródło: Brembo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę