Popularna marka w korzystnej cenie: PowerEdge wchodzi na rynek europejski

PowerEdge wchodzi na rynek europejski Denso
21.9.2021

DENSO wprowadza na rynek wtórny markę PowerEdge – produkty stworzone w celu zaspokojenia popytu na dobrej jakości części. PowerEdge pojawi się w całej Europie jesienią tego roku.

Marka jest już dostępna w USA, gdzie zdobyła popularność zwłaszcza wśród klientów posiadających starsze pojazdy, szukających bardziej ekonomicznych rozwiązań podczas wymiany części. Teraz PowerEdge pojawi się w Europie – na początek wprowadzone zostaną linie wycieraczek i sprężarek klimatyzacji.

Choć nowa marka jest sprzedawana przez DENSO, PowerEdge nie należy do standardowej oferty firmy. To odrębna marka stworzona specjalnie w celu dostarczania konkurencyjnych cenowo produktów, które umożliwią firmom z rynku wtórnego rozszerzenie swojej oferty i przyciągnięcie większej liczby klientów. Opracowane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości DENSO, produkty PowerEdge spełniają konkurencyjne wymagania rynku wtórnego i są produktami wysokiej jakości ze średniej półki cenowej. Ponadto wszystkie produkty PowerEdge są objęte pełną obsługą DENSO, obejmującą zamawianie, dostawę, logistykę i obsługę klienta.

Europejska premiera PowerEdge obejmie dwie kategorie produktów: wycieraczki i sprężarki klimatyzacji. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na atrakcyjne cenowo wycieraczki na europejskich rynkach wschodzących, pióra wycieraczek PowerEdge są projektowane tak, aby spełniały powszechne standardy i specyfikacje rynku części zamiennych, a także były konkurencyjne cenowo. Dostępne będą wycieraczki płaskie i szkieletowe, po 12 numerów części z każdej linii.

Na rynek wprowadzona zostanie również gama sprężarek klimatyzacji PowerEdge, które zostały zaprojektowane jako jakościowa alternatywa dla pojazdów w drugiej połowie okresu ich eksploatacji.Więcej informacji na temat produktów PowerEdge można znaleźć na stronie www.poweredgeproducts.eu.

Źródło: Denso

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę