Podkład gruntujący 1K Quickfill Primer-Surfacer w kolorze szarym

Podkład gruntujący 1K w aerozolu od marki Cromax® Axalta

Produkt PS1504A Quickfill Primer-Surfacer w kolorze szarym (VS4) pomaga zmaksymalizować wydajność warsztatów lakierniczych. Prosta aplikacja, wszechstronne zastosowanie i bardzo szybkie schnięcie sprawiają, że warsztaty lakiernicze mogą zwiększyć produktywność oraz rentowność, dbając jednocześnie o zrównoważony rozwój.

Aby pomóc naszym serwisom zwiększyć produktywność, oferujemy im innowacyjne produkty, które nie tylko skracają czas procesu, ale także zmniejszają zużycie materiałów. Tak właśnie działa PS1504A Quickfill Primer-Surfacer. Produkt jest częścią naszej koncepcji ValueShade®, która polega na zastosowaniu optymalnego odcienia podkładu dla każdego koloru lakieru nawierzchniowego. W rezultacie podczas naprawy uzyskujemy szybsze krycie i mniejsze zużycie, co pozwala serwisom przyspieszyć procesy i zwiększyć rentowność – mówi Koen Silverans, Axalta Refinish Academy Manager w Mechelen w Belgii. 

Powiązane firmy

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.

Dzięki technologii SprayMax, PS1504A Quickfill Primer-Surfacer doskonale się rozpyla i zapewnia idealną rozlewność. Może być aplikowany bezpośrednio na wszystkie podłoża metalowe i powszechnie stosowane tworzywa sztuczne. Co więcej, po przeszlifowaniu może być pokryty zarówno wodorozcieńczalnymi, jak i konwencjonalnymi lakierami bazowymi i nawierzchniowymi.

PS1501A Quickfill Primer-Surfacer w kolorze białym (VS1) i PS1507A Quickfill Primer-Surfacer w kolorze czarnym (VS7) wkrótce pojawią się w ofercie.

Więcej informacji na temat marki Cromax można znaleźć na stronie www.cromax.pl.

Źródło: Axalta

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę