Pełna gama zestawów naprawczych do zacisków hamulcowych Budweg

Zestawy naprawcze do zacisków hamulcowych Budweg Inter Cars

Budweg Caliper, duński producent zacisków hamulcowych dla rynku wtórnego części zamiennych, rozszerza swoją ofertę o dodatkowe 500 nowych zestawów naprawczych MULTIKIT.

Asortyment zestawów części zamiennych Budweg obejmuje całą gamę zacisków hamulcowych. Dostępne teraz w sprzedaży zestawy pozwalają skoncentrować się natomiast na wymianie tylko wymaganych części zacisku. Taki sposób działania – wymiana tylko kilku elementów – jest ekonomicznie bardziej opłacalny dla kierowcy. Mechanik z kolei ma satysfakcję z wykonania rzeczywistej naprawy bez wymiany części oraz unika problemu niepotrzebnych lub nieużytych części, pozostałych po naprawie.

Zestawy wielofunkcyjne MULTIKIT

Budweg, aby ułatwić i usprawnić pracę mechaników, oferuje od 2023 roku 500 zestawów części zamiennych Budweg MULTIKIT. Każdy zestaw MULTIKIT zawiera najważniejsze części zamienne potrzebne do naprawy zacisku. To optymalne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie niezbędne elementy otrzymuje się w jednym zestawie w jednym pudełku i nie trzeba zamawiać różnych produktów.

Asortyment zestawów naprawczych Budweg został tak skonstruowany, aby można było kupić jak najmniejszą ilość części potrzebnych do naprawy, dzięki czemu mechanik nie zapłaci za części, które nie są potrzebne do wykonania naprawy.

Jakość jak w produkcie fabrycznym

Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych, zamieniając je w nowe produkty z 5-letnią gwarancją. Podczas procesu regeneracji firma ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych metod antykorozyjnej obróbki materiałów i najlepszych z możliwych komponentów. Poziom jakości jest sprawdzany przez wykwalifikowanych pracowników firmy, którzy ręcznie montują i testują każdy pojedynczy zacisk opuszczający fabrykę.

W celu uzyskania pewności, że stosowana przez Budweg technologia ma odpowiednie parametry, gumowe o-ringi poddane zostały badaniom w Duńskim Instytucie Technologii. Badania zostały przeprowadzone na o-ringach niepoddanych oraz poddanych starzeniu w płynie hamulcowym i temperaturze 150 °C. Jedne i drugie wykazały wyjątkowo dobre właściwości w zakresie twardości, wytrzymałości na rozciąganie, wydłużenia oraz kompresji.

Produkty Budweg, zarówno zestawy naprawcze, części zamienne, jak i całe zaciski hamulcowe, dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars, w tym za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog.

Źródło: Inter Cars

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę