Odzież robocza na lato

Odzież robocza na lato Mewa

W  sezonie wiosenno-letnim firma Mewa oferuje kompletne wyposażenie od jednego dostawcy aż po krem chroniący przed działaniem słońca. Dopasowane do siebie kolekcje odzieży roboczej oferowane w ramach kompleksowej usługi, umożliwiają różnorodne modne stylizacje dzięki możliwości łatwego łączenia poszczególnych elementów odzieży. Wygodne, kolorowe obuwie ochronne, okulary przeciwsłoneczne i letnie nakrycia głowy dostępne w sklepie internetowym firmy Mewa uzupełniają tę ofertę.

Subtelne kolory, innowacyjne tkaniny – ankieta przeprowadzona przez firmę Mewa wykazała, że pracownicy zatrudnieni w rzemiośle preferują strój, który wygląda poważnie, a jednocześnie jest wygodny. Dlatego też firma Mewa przygotowała na lato nowoczesne „klasyki”, takie jak bermudy Mewa Move Bermuda. Dzięki swobodnemu stylowi są one prawdziwym hitem: krój, sprawiający, iż przylegają do ciała, niezwykle wygodne w noszeniu i wyposażone w wiele praktycznych detali.

Jeśli wymagana jest większa wytrzymałość odzieży, to lepsze będą szorty robocze Mewa Dynamic Construct. Te zapewniające maksymalną swobodę ruchów krótkie spodnie punktują dzięki inteligentnym wzmocnieniom dna kieszeni i szlufek. Są oferowane w 27 kolorach, które można łączyć ze sobą w różnych kombinacjach. Dostępne są również szorty robocze w kolorze czarnym i białym.

Mewa

Odpowiednia koszulka na każdy gorący dzień lata

Kolekcja Mewa Basics obejmuje t-shirty, koszule, koszulki polo, bluzy z kapturem, kamizelki i polary w różnych wzorach, które można idealnie łączyć ze sobą zgodnie z zasadą „mix-and-match” (wymieszaj i dopasuj). Dopasowane do siebie wzajemnie są również kolory pomiędzy różnymi kolekcjami odzieży.

Na naprawdę gorące dni Mewa ma w swojej ofercie koszulkę polo Basics Air. Ma ona właściwości termoregulacyjne, a dzięki specjalnym cechom włókien zapewnia duży komfort noszenia, gdy tylko podczas pracy pojawią się pierwsze kropelki potu na skórze. W  sklepie internetowym firma Mewa oferuje dopasowane do odzieży dodatkowe produkty, takie jak obuwie ochronne, rękawice ochronne, środki chroniące głowę i skórę. 

Źródło: Mewa 

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę