Oddychaj łatwo dzięki nowej generacji filtrów kabinowych Cabin3Tech+

Sogefi
8.3.2019

Cabin3Tech+, innowacyjny filtr kabinowy wprowadzony przez Sogefi (CIR Group) podczas ostatniej edycji targów Automechanika Frankfurt, jest dostępny na zamówienie na rynku części zamiennych Purflux i FRAM®.

56 nowych referencji obejmuje ponad 150 milionów samochodów w całej Europie, w tym marki takie jak Peugeot, DS, Toyota, Renault, Fiat i Volkswagen. Cabin3Tech+ skutecznie filtruje duże cząstki (filtr przeciwpyłkowy), neutralizuje nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne opary w powietrzu (filtr z węglem aktywnym) i zatrzymuje do 98,8% drobnych cząstek o wielkości zaledwie 2,5 mikrona. Regularna wymiana filtra kabinowego jest niezbędna dla dobrego samopoczucia i zdrowia wszystkich pasażerów pojazdu.

Reklama

Ważna jest coroczna zmiana filtra kabinowego lub co 15 000 km, nie tylko w celu utrzymania wysokiego poziomu jakości powietrza w pojeździe, ale również w celu zapewnienia prawidłowego działania systemu wentylacji – zatkany filtr może utrudnić proces wentylacyjny, powodując parowanie i zmniejszając widoczność przez przednią szybę.

Czy wiesz, że...

Reklama

...powietrze w twoim samochodzie może być prawie 4 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz?

Aby znaleźć informacje na ten temat i dowiedzieć się więcej o Cabin3Tech+ z trzema warstwami ochrony, które stopniowo usuwają zanieczyszczenia odwiedź stronę www.cabin3techplus.com.

Źródło: Sogefi

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę