Nowy portal rekrutacyjny dla branży motoryzacyjnej

Branża motoryzacyjna ma portal rekrutacyjny Groupauto CEE

W obliczu dynamicznego rozwoju sektora motoryzacyjnego, właściwe narzędzia rekrutacyjne stają się kluczowym elementem efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, powstał portal pracamotoryzacja.pl – innowacyjna platforma dedykowana zarówno profesjonalistom w branży motoryzacyjnej, jak i początkującym pasjonatom szukającym pierwszej pracy bądź praktyk w zawodzie. 

Pracamotoryzacja.pl to źródło ogłoszeń o pracę – kompleksowe rozwiązanie, łączące różnorodne oferty pracy w warsztatach samochodowych sieci EuroWarsztat i NexDrive. Niebawem ofertę portalu poszerzą hurtownie motoryzacyjne oraz inni partnerzy poszukujący wykwalifikowanej kadry do swojego zespołu. Bez względu na doświadczenie czy specjalizację, platforma zapewnia dostęp do wyselekcjonowanych ofert, skrojonych pod indywidualne preferencje oraz kwalifikacje kandydatów. 

Portal dla branży motoryzacyjne Groupauto CEE

Groupauto CEE zrzesza blisko 230 warsztatów z całej Polski, stale do sieci dołączają nowe serwisy utrzymując stabilny rozwój. Przystąpienie do pracy w warsztacie zrzeszonym w sieci to gwarancja stabilności zatrudnienia, poczucia bezpieczeństwa oraz najlepszych warunków rozwojowych. Pracownik zatrudniony w sieci EuroWarsztat i NexDrive posiada dostęp do profesjonalnej wiedzy, szkoleń i najnowszych trendów w świecie motoryzacji. Dodatkowo, dostępna dla warsztatów infolinia techniczna zapewnia stałe wsparcie w diagnozowaniu oraz naprawie trudnych usterek. W ramach sieci NexDrive dedykowanej pojazdom nowej generacji pracownicy zdobywają praktyczną wiedzę, umiejętności i nowoczesne narzędzia związane z serwisem pojazdów nowej generacji, stanowiących przyszłość rynku motoryzacji.

Pracamotoryzacja.pl oferuje szeroki zakres stanowisk, obejmujący stanowiska od mechanicznych, elektrycznych po diagnostyczne i administracyjne. Platforma przeznaczona jest zarówno dla doświadczonych specjalistów poszukujących nowych wyzwań zawodowych, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją karierę w branży motoryzacyjnej. Warsztaty z sieci EuroWarsztat i NexDrive, a niebawem partnerzy z kolejnego sektora branży, dzięki współpracy z pracamotoryzacja.pl mogą skutecznie rekrutować na kluczowe stanowiska pracy. 

Dzięki partnerstwu z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników, wyjątkowym projektem, który łączy uczniów, nauczycieli, szkoły i liderów branży motoryzacyjnej, pracamotoryzacja.pl kieruje oferty pracy także do młodych ludzi gotowych do rozpoczęcia kariery w warsztatach samochodowych. Portal pracamotoryzacja.pl pozwala na znalezienie stażu, praktyki czy też pierwszej pracy zawodowej młodym mechanikom w sprawdzonych warsztatach zrzeszonych w sieci EuroWarsztat i NexDrive. Inauguracja platformy pracamotoryzacja.pl miała miejsce podczas Finału Mistrzostw Mechaników na targach Poznań Motor Show. Powstanie tego konceptu to symboliczny moment podkreślający zaangażowanie organizatora sieci w rozwój sektora automotive.

Źródło: Groupauto CEE 

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę