Nowy dodatek do podłoży plastikowych od marki Standox

Nowy dodatek od marki Standox Standox

Doskonały efekt już za pierwszym razem nie musi oznaczać rezygnacji z efektywności energetycznej lub korzyści finansowych.
 

Marka Standox wprowadziła do swojej oferty łatwy w użyciu dodatek do podłoży plastikowych – VOC Xtreme Plastic Additive U7660. Produkt należy do innowacyjnego systemu Standox Xtreme, który pozwala na suszenie w temperaturze 60°C, 40°C, a nawet 20°C. Dzięki temu jest wyjątkowo oszczędny i elastyczny. Dodatek umożliwia aplikację lakieru bazowego już po 5 minutach odparowania, oszczędzając czas, materiały i energię. Co więcej, jest niesamowicie wszechstronny - można go dodawać do białych, szarych i czarnych odcieni wypełniaczy VOC Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650 i VOC Xtreme Filler U7600.

Powiązane firmy

Harald Klöckner, Axalta International Training Leader i Refinish Product Specialist, mówi – Pokazujemy profesjonalnym warsztatom lakierniczym, że mogą osiągać wysokiej jakości rezultaty przy jednoczesnym zachowaniu efektywności energetycznej w swoich serwisach. Stosując nasz nowy dodatek VOC Xtreme Plastic Additive U7660 w połączeniu z rewolucyjnymi wypełniaczami VOC Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650 i VOC Xtreme Filler U7600 lakiernicy wybierają najszybszy profesjonalny system do renowacji podłoży z tworzyw sztucznych, który pozwala osiągnąć wysoką jakość naprawy, nie rezygnując z efektywności energetycznej czy korzyści finansowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.standox.pl

Źródło: Standox

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę