Nowości w ofercie Arnott

Arnott wprowadza osiem kolejnych nowości produktowych Arnott

Od prawie 35 lat firma Arnott zajmuje się tworzeniem innowacji w zakresie produktów zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego. Obecnie jest ona światowym liderem w dziedzinie produkcji wysokiej jakości zamiennych produktów i akcesoriów do układów zawieszenia pneumatycznego.

Arnott Europe wprowadza na rynek osiem kolejnych nowości produktowych: przednie kolumny ze sprężynami do BMW X5/X6 (F15/F16) z VDC, zestaw do konwersji zawieszenia pneumatycznego na tradycyjne do samochodów Lincoln MKZ (CD533) z CCD z lat 2013-2016 oraz czujniki poziomu czyli tak zwane poziomice do różnych modeli samochodów.

Kolumna ze sprężyną

Każda nowa kolumna amortyzująca Arnott to dekady doświadczenia inżynierów firmy. Produkty SK-3604 i SK-3605 do BMW zostały wstępnie zmontowane ze sprężyną stalową, a do każdego egzemplarza dołączana jest szczegółowa instrukcja znacznie ułatwiająca montaż.

Zestawy do konwersji 

Zestawy do konwersji Arnott zastępują elementy zawieszenia pneumatycznego w pojazdach. Są wykonane z wysokiej jakości amerykańskiej stali, a każdy zestaw został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem właściwości jezdnych samochodu oraz wysokiej trwałości. Montaż jest bardzo prosty, bez konieczności żadnych modyfikacji w konstrukcji pojazdu. 
Zestaw C-4030 pasuje do modeli Lincoln MKZ (CD533) z CCD z lat 2013-2016.

Czujniki poziomu

Czujniki poziomu służą do poziomowania pojazdu przez wysyłanie do sterownika informacji o odległościach pomiędzy odpowiednimi elementami zawieszenia. Wszystkie poziomice Arnott przechodzą testy drogowe dzięki czeku zapewnione jest ich doskonałe dopasowanie i niezawodność do miliona cykli pracy.

Źródło: Arnott

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę