Nowe świece NGK

NGK / NTK
1.12.2017

Firma NGK Spark Plug Europe poszerzyła asortyment świec zapłonowych V-Line o 9 nowych referencji. Nowo dodane świece, oznaczone krótkimi numerami od 46 do 54, perfekcyjnie pasują do najpopularniejszych modeli m.in. Citroëna, Toyoty, Nissana, Renault, Opla, Fiata, BMW oraz marek z Grupy Volkswagen. Dzięki tym referencjom pokrycie rynku w Europie przez asortyment V-Line wzrosło o ponad 8%.

 

Wszystkie nowe referencje pochodzą prosto z wyposażenia oryginalnego producentów samochodów. Są to standardowe świece zapłonowe z niklową elektrodą środkową, jak również świece z metali szlachetnych z elektrodą środkową wzmocnioną platyną. Niniejszym stanowią one zamiennik do ponad 16 mln samochodów w Europie, co daje asortymentowi V- Line dodatkowe 8 procent pokrycia rynku.

Krótki system numeracji zastosowany w asortymencie V-Line sprawia, że wyszukanie właściwej referencji i zamawianie jest prostsze.  Wszystkie 9 nowych referencji V-Line wraz ze szczegółowymi informacjami i listą zastosowań znajdują się już w katalogu TecDoc oraz na najnowszej wersji TecDoc DVD

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę