Nowe opakowanie okładzin ciernych Textar

TEXTAR
3.4.2019
Reklama
Reklama

Stosowane dotychczas opakowanie kartonowe zostaje zastąpione nową, super wytrzymałą folią.

Bębny hamulcowe to najpopularniejsze dziś rozwiązanie stosowane w pojazdach ciężarowych i naczepach. Z uwagi na masę własną tych pojazdów i przewożony ładunek montowane w nich okładziny cierne muszą charakteryzować się wysoką odpornością na obciążenia termiczne. Jednak w trakcie dystrybucji narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, stąd funkcję ochronną przejmuje wielowarstwowe opakowanie kartonowe. Firma TMD Friction postanowiła jednak zmodyfikować tradycyjne rozwiązanie.

Reklama

Stosowane dotychczas opakowanie kartonowe zostaje zastąpione nową, super wytrzymałą folią. Gwarantuje ona odpowiednie zabezpieczenie produktu i jednocześnie oszczędza miejsce jakie zajmują większe pudełka. Pozwala to zoptymalizować koszty transportu i magazynowania.

Folia pełni teraz także funkcję identyfikacji wizualnej. Dlatego stosowaną dotychczas przezroczystą zastąpiono żółtą z czarnym nadrukiem logo Textar.

Powiązane firmy

Reklama

Pakowane w nowy sposób okładziny cierne Textar do bębnów hamulcowych pojazdów ciężarowych są już dostarczane na rynek. Jednak do wyczerpania stanów magazynowych u dystrybutorów mogą być jeszcze dostępne w pudełkach kartonowych.

Źródło: Informacja prasowa Textar

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama