Nowe komponenty DENSO do silników Diesla

Nowe komponenty DENSO do silników Diesla DENSO
4.9.2020

DENSO rozszerzyło program komponentów do silników Diesla o 8 numerów części, które mają 30 dodatkowych zastosowań i zastępują 10 numerów części OE.

Rozszerzenie składa się z 7 wtryskiwaczy i 1 pompy wtryskowej. Nowe części pokrywają park pojazdów wielkości 1,4 mln i mają łącznie 30 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek Mazda, Nissan i Opel. Informacje o nowych częściach są dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:

Nowe części DENSO do silników Diesla Komponenty silników Diesla DENS

DENSO jest trzecim co do wielkości producentem układów common rail na świecie. Firma od dziesięcioleci inwestuje w badania i rozwój – często we współpracy z największymi producentami samochodów – by opracowywać coraz bardziej wydajne, skuteczne i niezawodne silniki wysokoprężne o minimalnej emisji. W ramach programu komponentów silników Diesla dla rynku wtórnego DENSO oferuje wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zawory SCV, które zapewniają najwyższą jakość OE, spełniając lub przekraczając wymogi producentów pojazdów. Więcej informacji o komponentach silników Diesla DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Źródło: Informacja prasowa DENSO

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę