Nowe klocki hamulcowe Textar do Audi i Scanii

Textar
27.6.2017

Klocki marki Textar kojarzone są przede wszystkim z montażem w samochodach osobowych. Najnowsze uzupełnienie oferty jest dowodem na kompetencje marki także w pojazdach ciężarowych i autobusach.

Inżynierowie marki Textar od wielu lat współpracują ze wszystkimi koncernami motoryzacyjnymi już na etapie projektowania samochodu. Przygotowane rozwiązania trafiają później na pierwszy montaż, a następnie na aftermarket. Tak jest m.in. w przypadku najnowszego Audi A5 w nadwoziu bez dachu. Textar wprowadził właśnie na rynek części zamiennych klocki hamulcowe do tego modelu na przednią (w zależności od konstrukcji zawieszenia ref. nr 2460601 lub 2474301) i tylną oś (ref nr 2470602).

Kolejne nowości dotyczą nowych modeli pojazdów ciężarowych Scania z układem hamulcowym Knorr SB 7 ProTec 7. Textar oferuje do tych pojazdów kompletny zestaw montażowy z klockami hamulcowymi (długość 247,6 mm, wysokość 109,5 mm, grubość 30 mm) - numer referencyjny 2933101.

To samo rozwiązanie, pod zmienionym numerem referencji 2933102, przeznaczone jest również do autobusów marki Scania z układem hamulcowym Knorr SB 7 ProTec 7.

Źródło: Textar

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę