Nowe etykiety na opakowaniach klocków hamulcowych Textar do pojazdów użytkowych

Nowe etykiety na opakowaniach klocków hamulcowych Textar TMD Driction
4.3.2021

Czas w pracy mechanika jest bardzo ważny, dlatego opakowania klocków hamulcowych Textar do pojazdów użytkowych otrzymały etykiety z nowym układem graficznym. Na nowych etykietach umieszczono dodatkowe, pomocne informacje. Układ jest teraz bardziej czytelny, a uproszczony wzór etykiet ułatwia mechanikowi właściwą identyfikację klocków, znacząco przyspieszając ich wymianę.

Wśród najważniejszych informacji na nowej etykiecie znajdują się:

  • szczegółowe wymiary klocka hamulcowego z symbolami wysokości, szerokości i grubości,
  • symbol informujący o akcesoriach i/lub czujniku zużycia, będących w pudełku,
  • piktogram definiujący zastosowanie (ciągnik siodłowy, naczepa, autobus) z oznaczeniem osi, do której przeznaczone są klocki hamulcowe (przednia, tylna lub obie).

Powiązane firmy

Wyraźnie oznaczono również producenta oraz typ układu hamulcowego, a także marki i modele, do których przeznaczone są klocki hamulcowe. Na etykiecie znajduje się także kod kreskowy. Po zeskanowaniu go za pomocą bezpłatnej aplikacji Textar Brakebook na telefon zostaniemy przekierowani do strony produktu w katalogu on-line, gdzie odnajdziemy szczegółowe informacje techniczne. Opakowania z nową etykietą będą sukcesywnie zastępowały dotychczasowe.

Źródło: TMD Friction

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę