Nowe cewki NGK na rynku wtórnym

21.10.2014

W czasie tegorocznych targów Automechanika, firma NGK Spark Plug Europe ogłosiła poszerzenie tego asortymentu o 28 nowych pozycji, potwierdzając tym samym jego największe pokrycie rynku w branży.

NGK Spark Plug Europe, zaktualizował swój asortyment cewek zapłonowych stosownie do ostatnich zmian na rynku. Nowe 28 referencji doskonale pasuje do takich modeli samochodów jak: Volkswagen Up, Mini, Opel Adam, Opel Astra J, Opel Mokka, Mazda 6, Renault Clio IV i Dacia Sandero II. Cały asortyment zawiera 372 cewki zapłonowe, które doskonale pasują do 90% samochodów na rynku europejskim. Już 20 najbardziej popularnych spośród nich zapewnia aż 50% pokrycia rynku.

Nowy asortyment cewek zapłonowych wiodącego na świecie producenta świec zapłonowych, żarowych i sond lambda oferuje niezaprzeczalne korzyści dla dystrybutorów i warsztatów: nowoczesne, jak i tradycyjne typy cewek oraz sprawdzoną jakość wiodącego dostawcy branży motoryzacyjnej na świecie. Oprócz rozległej, specjalistycznej wiedzy ta godna zaufania marka wychodzi też naprzeciw preferencjom klientów dotyczącym dostaw: cewki są pakowane w kartony o 12 rozmiarach, które ułatwiają magazynowanie i bardziej efektywną logistykę. Dodatkowo każde opakowanie posiada praktyczną nalepkę ze szkicem znajdującej się w środku cewki, co pozwala skutecznie zapobiegać pomyłkom. Z kolei zastosowany przy cewkach system numeracji informuje o typie cewki, liczbie cewek potrzebnych dla danego pojazdu oraz numer sugerowanych przewodów zapłonowych.

“Wprowadzenie asortymentu cewek zapłonowych w roku 2012 uczyniło z naszej firmy jedno całościowe źródło produktów układu zapłonowego” – mówi David Loy, Dyrektor Marketingu na Europejski Rynek Wtórny – „asortyment ten doskonale przyjął się na rynku, ponieważ oferuje najwyższą jakość, szerokie pokrycie rynku i efektywne wsparcie sprzedaży. Obecne rozszerzenie asortymentu cewek to najlepszy dowód, że staramy się dotrzymać tej obietnicy”.

Bliższych informacji na temat sprzedaży produktów NGK udzielają importerzy i dystrybutorzy – adresy na stronie www.ngkntk.pl.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę