Nowa sekcja „Montaż: Samochód” na stronie Bremboparts

Sekcja „Montaż: Samochód” na stronie Bremboparts Brembo

Nowa zakładka na stronie Bremboparts zawiera wiele informacji na temat konserwacji szerokiej gamy produktów hamulcowych Brembo.

Firma Brembo uruchomiła dla klientów na stronie internetowej Bremboparts nową sekcję „Montaż: Samochód”. Zawiera ona wskazówki i instrukcje krok po kroku dotyczące wymiany produktów Brembo. Wieloletnie doświadczenie  firmy w dziedzinie układów hamulcowych pozwala jej oferować szerokie i sprawdzone portfolio  na rynku aftermarket, a także służyć aktualną wiedzą wszystkim tym, którzy potrzebują fachowych informacji.

Wraz z ewolucją rynku w ostatnich latach, w sektorze aftermarket pojawiła się szeroka gama produktów hamulcowych, których zasady konserwacji nie zostały dokładnie opisane. Jako  dostawca rozwiązań zorientowanych na usługi, Brembo kładzie duży nacisk na spełnianie potrzeb klientów. W tym celu firma utworzyła na swojej stronie nową zakładkę, zawierającą istotne informacje dotyczące produktów, w tym ich bezpiecznego montażu i konserwacji.

Brembo_Car fitting_2023 Brembo

W coraz większym stopniu Bremboparts staje się praktycznym centrum produktów i narzędzi, a nowa sekcja jest ważnym elementem strony, podobnie jak wprowadzony na początku 2023 r. przejrzysty układ nawigacji. Wszystkie te rozwiązania i funkcje mają kluczowe znaczenie dla poprawy komfortu użytkowania i łatwej nawigacji katalogu firmy. 

Do nowej zakładki można dotrzeć bezpośrednio za pomocą kodu QR znajdującego się na opakowaniu lub klikając na wsparcia techniczne na stronie Bremboparts: Montaż: Samochód (bremboparts.com). Ponadto, przy opisie każdego produktu znajduje się link do „instrukcji montażu”, który przekierowuje użytkownika do odpowiedniej strony, gdzie intuicyjny interfejs ułatwia montaż i demontaż części zamiennych.

Sekcja „Montaż: Samochód” jest już dostępna w wersjach angielskiej, włoskiej, francuskiej i  niemieckiej. Wkrótce zostanie ona przetłumaczona również na inne języki w regionie, aby  umożliwić szybkie i łatwe przeglądanie strony. Serwis Bremboparts w 24 wersjach językowych  osiągnął w 2022 r. 1,6 miliona użytkowników.

Żródło: Brembo

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę