Nowa jakość we Włoszech – Wielkie otwarcie AS-PL Italia!

AS-PL
8.11.2019
Reklama
Reklama

5 listopada br. w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech został otwarty nowy oddział AS-PL. Nowy oddział firmy będzie oferował swoim klientom pełną gamę produktów i pokaźny wybór komponentów do alternatorów i rozruszników.

Dostawa towarów na terenie Włoch odbywać się będzie w następny dzień roboczy. To duże wyzwanie, które warto podjąć, aby udowodnić, że AS-PL jest firmą godną zaufania, która chce sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów.

Reklama

 

© AS-PL

 

Reklama

– Z niecierpliwością czekaliśmy na moment inauguracji oddziału we Włoszech. Jest to dla nas bardzo ważny krok, który mamy nadzieję wzmocni pozycję naszej firmy w tym rejonie Europy – informuje Maria Kotala-Thrun, Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Południowej i Afryki w AS-PL Sp. z o.o.  – Od teraz dostępność produktów marki AS we Włoszech zdecydowanie się zwiększy, a klienci będą mieli stały dostęp do alternatorów, rozruszników i części najwyższej jakości. Codziennie staramy się zwiększać rozpoznawalność i budować zaufanie do naszej marki. Od teraz będziemy w stanie jeszcze mocniej zaistnieć na włoskim rynku, a wszystko to dzięki naszemu zaangażowaniu i obszernej ofercie produktowej AS-PL – wyjaśnia Maria Kotala-Thrun.

AS-PL Sp. z o.o. to polska firma, która od blisko 28 lat działa w branży rozruszników, alternatorów, części i podzespołów elektrycznych do pojazdów. Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do ponad 70 krajów na całym świecie sprawia, że spółka znajduje się w czołówce wiodących europejskich dostawców. Otwarcie nowego włoskiego oddziału firmy w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju AS-PL.

Źródło: Informacja prasowa AS-PL

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama