Nissens wprowadza do oferty turbosprężarki do pojazdów ciężarowych

Turbosprężarki do pojazdów ciężarowych w ofercie Nissens Nissens
20.12.2021

W 2018 roku duński producent wdrożył na rynek swoje pierwsze turbosprężarki do samochodów osobowych. Od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój oferowanej palety turbosprężarek Nissens. Kolejnym naturalnym krokiem na drodze rozwoju firmy ze 100-letnią tradycją stało się wprowadzenie do oferty turbosprężarek do pojazdów ciężarowych. Początkowa oferta obejmuje 240 numerów OE.

Firma Nissens Automotive dodała ostatnio do swojej kategorii produktowej „Wydajność i Emisje” 16 nowych turbosprężarek zaprojektowanych do pojazdów ciężarowych i autobusów. Nowe referencje obejmują 240 numerów OE, co zapewnia pokrycie najpopularniejszych obecnie modeli samochodów ciężarowych, jeżdżących po europejskich drogach. Aby wyprodukować turbosprężarki zgodne ze standardem „Genuine Nissens Quality” wykorzystano wiedzę zdobytą w ramach programu budowy turbosprężarek przeznaczonych do samochodów osobowych, którą połączono z wieloletnim doświadczeniem czołowego producenta części zamiennych do samochodów ciężarowych.

Wysokie normy jakościowe

Na przestrzeni lat firma Nissens rozwijała koncepcję Najwyższej Jakości Nissens („Genuine Nissens Quality”). Zasadniczo skupia się ona na podnoszeniu standardów, mających zastosowanie do produktów przeznaczonych na rynek części zamiennych. Uwzględniając doświadczenie firmy nie tylko jako producenta podzespołów klasy premium, dysponującego własnym zaawansowanym działem projektowania w połączeniu z możliwościami przeprowadzania testów i walidacji, lecz również jako jednego z nielicznych producentów na rynek części zamiennych, którzy zdobyli certyfikat jakościowy „Ford Q1”, firma Nissens od samego początku była w stanie poradzić sobie z projektem turbosprężarek do pojazdów ciężarowych.

Turbosprężarki Nissens zostały dokładnie przetestowane i skalibrowane, tak aby zapewnić optymalne doładowanie w celu uzyskania możliwie najlepszych osiągów silnika i jednocześnie oszczędności w zużyciu paliwa. Pakowane są ze szczególną uwagą, a wszystkie niezbędne części, takie jak uszczelki albo śruby, zawarte są od razu w kartonie, w komplecie z nową turbosprężarką.

Szczegółowe informacje na temat produktu zostały udostępnione przez Nissens w Wirtualnym Showroomie, dostępnym pod adresem nissens.com/showroom.

Źródło: Nissens

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę