NGK znacznie rozszerza asortyment

7.8.2014

NGK znacznie rozszerza asortyment sond lambda i cewek zapłonowych.

Firma NGK, ekspert w zakresie produktów związanych z procesem zapłonu oraz sond lambda, rozszerzyła swój asortyment sond o 86 nowych referencji. W ten sposób NGK wspiera rynek wtórny ciągle udoskonalanym asortymentem. Jak można się spodziewać po największym na świecie producencie sond lambda, wszystkie nowe referencje zapewniają najwyższą jakość z wyposażenia oryginalnego.

Spośród nowych sond lambda marki NTK można dobrać idealną sondę do ok. 2,4 mln samochodów w Europie. Każda z sond odpowiada specyfikacjom z wyposażenia oryginalnego producentów samochodów nawet w najmniejszych szczegółach. 72 sondy to sondy binarne, pozostałe 14 referencji to sondy liniowe. Nowe referencje będą dostępne dla dystrybutorów począwszy od targów Automechanika 2014.

Cały asortyment sond NGK obejmuje teraz ponad 822 referencje i pokrywa niniejszym ok. 70% europejskiego parku samochodowego. Wszystkie sondy odznaczają się sprawdzoną jakością z wyposażenia oryginalnego i dają najszersze w branży pokrycie rynku dla silników benzynowych.

To poszerzenie asortymentu w przypadku firmy NGK dotyczy nie tylko sond lambda. Firma planuje powiększyć także swój asortyment cewek zapłonowych, wprowadzony w roku 2012. Cewki doskonale przyjęły się na rynku, więc na targach Automechanika również pojawią się nowe referencje. Ponadto NGK zapowiedziała wprowadzenie nowego asortymentu produktów z kategorii czujników, który zawiera wyłącznie sondy z wyposażenia oryginalnego. Szczegóły zostaną ogłoszone w trakcie targów.

“Poprzez rozszerzanie portfolio produktów umacniamy naszą wiodącą pozycję jako eksperta w zakresie produktów związanych z zapłonem oraz technologii czujników. Umożliwiamy tym samym naszym klientom korzystanie z najnowszych rozwiązań z rynku wyposażenia oryginalnego, wspierając w ten sposób ich sprzedaż.” – mówi David Loy, Dyrektor Marketingu NGK Spark Plug Europe.

Informacje dodatkowe:

Firma NGK jest wiodącym światowym producentem świec zapłonowych, żarowych oraz sond lambda. Posiada fabryki i biura handlowe we wszystkich częściach świata. Zatrudnia 12.000 pracowników, którzy przyczyniają się do obrotów w wysokości ok. 2,7 miliardów euro. NGK jest obecna na wszystkich kontynentach, posiada 32 spółki- córki, 12 zakładów produkcyjnych oraz 4 centra techniczne.

Bliższych informacji na temat sprzedaży produktów NGK udzielają importerzy i dystrybutorzy – adresy na stronie
www.ngkntk.pl.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę