NGK Dostawcą Roku 2013 firmy Fiat-Chrysler

12.6.2014

Wyróżnienie przyznała EMEA, która jest oddziałem marki MOPAR – oficjalnej marki dla usług, obsługi klienta, części
oryginalnych oraz akcesoriów Grupy Fiat-Chrysler. Wręczenie nagrody odbyło się podczas Konwencji Dostawców w Turynie.

“MOPAR odgrywa kluczową rolę w obsłudze naszych klientów i pragnie nagradzać dostawców wyróżniających się we wspieraniu roli samochodów Fiat-Chrysler na drogach, a jednocześnie zauważających potrzebę nieustannego rozwoju produktów przyjaznych dla środowiska. Odbiorcą nagrody MOPAR Dostawca Roku Części i Usług 2013 jest firma NGK-NTK” – ogłosił podczas ceremonii Sig Huber, szef NAFTA Supplier Relations. Zadeklarował również, że „NGK-NTK jest postrzegana jako firma dostarczająca najlepsze usługi w swojej klasie i oferująca najwyższą jakość oraz współpracę marketingową. Gratulacje dla NGK-NTK.”

NGK, największy na świecie producent świec zapłonowych, żarowych oraz sond lambda należy do największych dostawców świec zapłonowych na wyposażenie oryginalne Grupy Fiat-Chrysler, jak również dostarcza swoje świece żarowe do najlepiej sprzedających się silników Diesla Fiat-Chrysler.

Podczas Konwencji Dostawców nagrodę wręczyła Monica Genovese, Dyrektor MOPAR EMEA Parts & Service, Parts Supply Chain Operations and Purchasing. W imieniu NGK odebrał ją Masaki Sumiya, Dyrektor Zarządzający NGK Spark Plug Europe.

„Fiat już wielokrotnie nagradzał NGK za wyjątkowe produkty i usługi” – powiedział Dario Spini, General Manager NGK South Europe – „zdobyliśmy ‘Auto Qualitas Award’ w roku 1996, 1999, 2001 i 2002 oraz ‘Auto Gold Qualitas Award’ w roku 2006 - ostatnim roku, kiedy nagroda została wręczona dostawcy. Jesteśmy niezmiernie dumni z tytułu Dostawcy Części i Usług Roku 2013 otrzymanej od MOPAR i zobowiązujemy się do dalszej wytężonej pracy, aby odwdzięczyć się za okazane nam zaufanie”.

Informacje dodatkowe:

Firma NGK jest wiodącym światowym producentem świec zapłonowych oraz sond lambda oraz jednym z największych
producentów świec żarowych, posiadającym fabryki i biura handlowe we wszystkich częściach świata. Zatrudnia 12.000
pracowników, którzy przyczyniają się do obrotów w wysokości ok. 2,7 miliardów euro. NGK jest obecna na wszystkich
kontynentach, posiada 32 spółki-córki, 12 zakładów produkcyjnych oraz 4 centra techniczne.

Bliższych informacji na temat sprzedaży produktów NGK udzielają importerzy i dystrybutorzy – adresy na stronie
www.ngkntk.pl.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę