Mahle produkuje maseczki higieniczne

Mahle
1.4.2020
Reklama
Reklama

Mahle i producent bielizny Triumph łączą siły, aby produkować maski na twarz.

MAHLE zapewnia filtr, który ma ocenę FFP3 i absorbuje wirusy. Produkcja masek oddechowych w Triumph rozpoczyna się natychmiast. Maski, które mogą być również stosowane w sektorze medycznym, zostaną dostarczone władzom.

Reklama

W Mahle wykorzystujemy obecnie wszelkie dostępne nam środki – nasze know-how techniczne, laboratoria testowe, czyste pokoje, a także zakłady produkcyjne, aby pomóc w tej sytuacji awaryjnej . W bardzo krótkim czasie, wspólnie z Triumph, sprawdziliśmy wykonalność produkcji masek na twarz, wyprodukowaliśmy prototypy oraz skonfigurowaliśmy łańcuch dostaw i proces produkcji. Świadczy to o wyjątkowym zaangażowaniu wszystkich zaangażowanych osób, którym chciałbym serdecznie podziękować – powiedział Dr. Jörg Stratmann, członek zarządu i CEO Mahle.

Jednocześnie Mahle bada również możliwość dodatkowej produkcji formowanych na gorąco masek we własnym zakresie, a także wykorzystanie drukarek 3D do produkcji komponentów do masek na twarz i innego sprzętu medycznego.

Reklama

Źródło: Mahle

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama