Konferencja SPECTRALizm pod hasłem Warsztat. Ludzie. Technologie.

Konferencja SPECTRALizm Warsztat. Ludzie. Technologie
26.8.2022

W którą stronę zmierzają rynek warsztatów lakierniczych, klienci i „główni gracze”? Jak zarządzać zespołami i motywować ludzi w codziennej pracy lakierni? Jak w praktyce wykorzystać wybrane scenariusze technologiczne i rozwiązania produktowe dla jeszcze większej oszczędności czasu czy zużycia energii? Odpowiedzi m.in. na te pytania poznamy podczas zbliżającej się dużymi krokami, jednej z najważniejszych konferencji branży lakierniczej w Polsce – SPECTRALizm, organizowanej przez firmę NOVOL.

W dniach 27–28 września 2022 r. firma NOVOL organizuje w Pałacu Mierzęcin już drugą edycję konferencji SPECTRALizm. Uczestnikami konferencji będą właściciele i kadra zarządzająca samochodowymi serwisami blacharsko-lakierniczymi – zarówno niezależnymi, jak i dealerskimi.

Poprzednia edycja konferencji SPECTRALizm zakończyła się spektakularnym sukcesem i odbiła się szerokim echem w branżowym środowisku lakiernictwa pojazdowego. W edycji 2021 w anonimowej ankiecie szczególnie doceniono merytoryczny charakter konferencji, organizację oraz dyskrecję działań promocyjno-handlowych sponsorów.

Konferencja SPECTRALizm 2021. NOVOL

Druga edycja unikalnego w skali kraju wydarzenia merytorycznego, w całości poświęconego rozwojowi biznesu warsztatów lakierniczych, odbędzie się pod hasłem: WARSZTAT. LUDZIE. TECHNOLOGIE.

Konferencja wypełniona będzie wystąpieniami kilkunastu ekspertów – praktyków branży samochodowej i lakierniczej. Wśród zaproszonych gości będą m.in.

  • dr inż. Maciej Brzeziński – ekspert branży motoryzacyjnej,
  • Łukasz Kelar – odpowiedzialny za rozwój portfolio produktów w firmie NOVOL,
  • Michał Kierczyński – zastępca dyrektora pionu marketingu w NOVOL,
  • Aleksandra Materna – kierowniczka działu blacharsko-lakierniczego w PUH AUTO-MOBIL,
  • Krzysztof Podhorecki – konsultant w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych BASPA Consulting,
  • Mateusz Rozumek – praktyk i pasjonat rynku motoryzacyjnego,
  • Łukasz Szarama – rzeczoznawca, biegły, ekspert branży motoryzacyjnej,
  • Tomasz Tomczyk – dyrektor pionu szkoleń w NOVOL,
  • Grzegorz Załuski – trener biznesu i mowy ciała, negocjator.

Program konferencji SPECTRALizm Warsztat. Ludzie. Technologie. ułożono tak, aby umożliwić spojrzenie na rynek z rozmaitych stron: biznesu, produktów, technologii lakierniczych, elektromobilności czy też pozyskiwania i zarządzania pracownikami w warsztacie. Z kolei prezentowane technologie oraz nowoczesne rozwiązania i sprzęt pozwolą poznać najlepsze sposoby na zwiększanie efektywności pracy lakierni i zmniejszenie kosztów operacyjnych.

Prezentacje i pokazy będą się przeplatały z dyskusjami, pytaniami i rozmowami na żywo. Planowane panele dyskusyjne z sesją Q&A od uczestników stworzą również przestrzeń do rozmów kuluarowych w przyjaznej atmosferze i wyjątkowym otoczeniu.

Konferencja branżowa SPECTRALizm 2022 odbędzie się w Pałacu Mierzęcin, miejscu z wyjątkową atmosferą, dostępem do basenów, spa i innych obiektów rekreacyjnych. Planowana uroczysta wieczorna kolacja okraszona będzie ciekawym programem artystycznym.

Partnerami konferencji są firmy: Anest Iwata, Rupes i SATA. Magazyn „autoEXPERT” objął wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji na stronie konferencji SPECTRALizm.

Źródło: NOVOL

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę