Kolejny producent automotive z systemem mHR

kfz-betrieb
27.10.2015

Ficomirrors Polska, czyli dostawca części dla marek motoryzacyjnych, kończy właśnie wdrożenie systemu mHR do zarządzania zespołem.

500 pracowników objętych zostało oprogramowaniem w takich obszarach jak zarządzanie kwalifikacjami, kompetencjami, efektywnością oraz szkoleniami. Oprogramowanie BPSC SA przeznaczone jest dla pracownikom etatowym jak i tymczasowym.

Głównym celem stawianym przed wdrożeniem było przede wszystkim ujednolicenie polityki personalnej oraz efektywniejsze zarządzanie procesem ocen pracowniczych. Informacje o kompetencjach i kwalifikacjach pracowników, przechowywane w jednym miejscu, mają pozwolić na skuteczne zarządzanie ich rozwojem, co przekładać się będzie na lepsze wyniki przedsiębiorstwa.

Wybrany zestaw funkcjonalności mHR uzupełnia aplikacja dedykowana zagadnieniom kompetencji zawodowych – tzw. Macierz Umiejętności. To rozwiązanie, które ma wesprzeć przede wszystkich osoby zarządzające procesami produkcyjnymi w szybkim i precyzyjnym doborze pracowników na pojawiające się wakaty – zarówno te chwilowe jak i związane z odejściem pracownika.

Źródło: BPSC

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę