Kolejne wyróżnienia dla zawieszenia sportowego BILSTEIN

Bilstein
30.4.2019

Co roku redakcje pism „Auto, Motor und Sport” oraz „Auto Zeitung” proszą swoich Czytelników o wybór najlepszych ich zdaniem produktów dostępnych na rynku. W obu przypadkach najwyższe uznanie w kategorii zawieszenie sportowe zyskały rozwiązania oferowane przez BILSTEIN.

Co czwarty Czytelnik „Auto Zeitung” wskazał na produkty pochodzące z Ennepetal. Dzięki tym głosom przyznano im tytuł „Golden Top Marken 2019”. Z kolei blisko 70 proc. osób wybrało je w plebiscycie „Auto, Motor und Sport”. Czternaste z rzędu zwycięstwo i tytuł „Best Brand” jest bezprecedensowym wynikiem.

Warto przypomnieć, że niedawno zawieszenie sportowe BILSTEIN zdobyło też tytuł „Best Brand 2018” magazynu „Sport Auto”. W tym samym plebiscycie przyznano również wyróżnienia w kategorii „amortyzatory”.

– Każde wyróżnienie ogromnie nas cieszy, bo jest ukoronowaniem pracy całego zespołu BILSTEIN. Jednak osiągnięcie takiego poziomu produktów nie byłoby możliwe bez prowadzenia szeregu testów, najlepszym dla nich miejscem jest motorsport – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki BILSTEIN w Polsce – Pomimo naszego wieloletniego doświadczenia wciąż angażujemy się w kolejne projekty. Jednym z ostatnich jest wsparcie teamu GC Kompetition w European Rallycross Championship, a więc rajdach odbywających się na bardzo zróżnicowanych nawierzchniach drogi.

Kompetencje BILSTEIN w produkcji zawieszenia doceniają też użytkownicy modeli uznawanych za young- i oldtimery. Dowodem na to jest kolejny tytuł „Best Brand” od Czytelników magazynu „Motor Klassik”.

Źródło: Informacja prasowa BILSTEIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę