AutoExpert
Reklama
Reklama

Mechaniku postaw na BILSTEIN!

Preview
BILSTEIN
15.3.2021
Reklama
Reklama

15 marca BILSTEIN rozpoczął globalną kampanię promującą zakup zarówno amortyzatorów i sprężyn, jak też zestawów montażowych. Dodatkowo każdy warsztat lub mechanik może przystąpić do zespołu profesjonalistów Heroes in Blue.

Zasady akcji są bardzo proste. Premiowany jest zakup dowolnych produktów BILSTEIN (amortyzatory, miechy powietrzne, kolumny airmatic, zestawy zawieszeń, sprężyny oraz łożyska górnego mocowania, elementy ochronne i odbojniki) o łącznej wartości 3000 złotych netto. W zamian nabywca otrzymuje komplet firmowej odzieży warsztatowej (czapeczka, koszulka, spodnie i rękawiczki).

Reklama

Poszczególne zakupy dokonane w czasie trwania akcji (od 15 marca do 30 kwietnia 2021 lub wyczerpania zapasów promocyjnych) można sumować. Do kolejnych o wartości 3000 złotych netto dodawany jest następny zestaw odzieży warsztatowej z logo BILSTEIN.

Akcja „Mechaniku postaw na BILSTEIN” prowadzona jest przez oficjalnych Partnerów marki BILSTEIN w Polsce: Auto Land, Auto Partner, Inter Parts, Motogama i Polcar.

– Hasło akcji „Mechaniku postaw na BILSTEIN” ma wielowątkowy wydźwięk. Z jednej strony zapraszamy warsztaty do skorzystania z promocji, z drugiej sugerujemy na jakiej marce amortyzatorów warto oprzeć zawieszenie samochodu. Ale to nie wszystko, bo zachęcamy również do przystąpienia do Klubu Błękitnych Bohaterów. To wyjątkowe miejsce dla profesjonalistów, w którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz pomagamy podnosić kwalifikacje zawodowe – mówi Tomasz Siemek, brand manager marki BILSTEIN w Polsce.

Powiązane firmy

Reklama

Udział w programie Heros in Blue jest bezpłatny, obowiązuje jednak ograniczona liczba uczestników. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://workshop.bilstein.com/pl/mechaniku-postaw-na-bilstein/

„Heroes in Blue” to program dla mechaników zajmujących się serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. W jego ramach BILSTEIN udostępnia dodatkowe materiały techniczne i porady praktyczne, informacje o nowościach, dedykowanych promocjach i akcjach specjalnych, filmy szkoleniowe oraz forum wymiany doświadczeń i wspólnych rozwiązań napotykanych wyzwań.

Źródło: Bilstein

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama