Kajetan Kajetanowicz dołącza do drużyny Ambasadorów PLATINUM ORLEN OIL

Kajetan Kajetanowicz dołącza do drużyny Ambasadorów PLATINUM ORLEN OIL

Najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, który przez ostatnie cztery lata nie zszedł z podium Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, od tego roku będzie wspierany przez PLATINUM ORLEN OIL. Rajdowy Wicemistrz Świata, Rajdowy Mistrz Europy i Rajdowy Mistrz Polski dołącza do drużyny Ambasadorów złożonej z topowych polskich motorsportowców: Roberta Kubicy, Kuby Przygońskiego, Bartosza Zmarzlika i Miko Marczyka, których osiągnięcia są znane w kraju i na świecie.

Uznawany za jednego z najlepszych polskich sportowców, Kajetan Kajetanowicz jest zawodnikiem ORLEN Rally Team, a na swoim koncie ma między innymi tytuł dwukrotnego Rajdowego Wicemistrza Świata WRC 2 i WRC 3. Trzy razy z rzędu został Rajdowym Mistrzem Europy w latach 2015–2017 oraz cztery razy z rzędu Rajdowym Mistrzem Polski w latach 2010–2013. Polski kierowca został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Kajetan Kajetanowicz jest ambasadorem wielu kampanii społecznych, m.in. ORLEN Mistrzowie w drodze, czy swojej autorskiej – „Bezpieczni za kółkiem”. W tym roku, Mistrz Rajdowy znad Wisły, będzie kontynuował starty w WRC 2, zaczynając swoje zmagania na rajdzie w Meksyku, tym razem z pomocą polskiej marki olejowej – PLATINUM ORLEN OIL.

Rajdy samochodowe są ogromną częścią mojego życia, dlatego cieszę się, że mogę dołączyć do grona Ambasadorów marki, która wspiera motorsport w Polsce i na arenie międzynarodowej. To również świetna możliwość uczestnictwa w wydarzeniach takich jak Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, gdzie będę razem z innymi Ambasadorami PLATINUM ORLEN OIL

– mówi Kajetan Kajetanowicz.

Niezwykle cieszy nas fakt, że do programu Ambasadorów PLATINUM ORLEN OIL dołączają nowi sportowcy. Sponsoring jest niezwykle ważny dla naszej firmy, dlatego dumni jesteśmy z tego, że możemy wspierać czołowych polskich sportowców motoryzacyjnych i dodatkowo promować sport poprzez wspólne wydarzenia i projekty

– mówi Anita Kaperek-Wierciak, Dyrektor Działu Marketingu ORLEN OIL.

Motoryzacja, w tym sport motorowy w strategii sponsoringowej ORLEN OIL odgrywa ważną rolę, dlatego Spółka konsekwentnie realizuje program Ambasadorów marki PLATINUM ORLEN OIL, do którego należą osoby z wybitnymi osiągnięciami i zdolnościami w obszarze motoryzacyjno-sportowym. Krakowska Spółka olejowa z sukcesami wspiera motoryzacyjne dyscypliny sportowe, promując także zdrowy i aktywny tryb życia w każdej formie. Angażuje się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez wspieranie imprez o charakterze sportowym adresowanych dla całych rodzin.

Źródło: ORLEN OIL
 

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę