Jenox AGM Truck z HITem

Jenox Akumulatory zdobył Brylantowy HIT Jenox Akmuluatory

Jenox AGM Truck, najnowszy produkt w ofercie chodzieskiej fabryki akumulatorów, został wyróżniony w konkursie Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów, zdobywając nagrodę Brylantowy HIT w kategorii produkcja. Organizatorzy konkursu w szczególny sposób docenili także zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności Ryszarda Wasyłyka wiceprezesa firmy Jenox Akumulatory. 

To już 29 edycja konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów, którego ideą jest promocja i wyróżnienie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do tegorocznej edycji zarekomendowano 162 podmioty z województw wielkopolskiego i lubuskiego, ale wymagania regulaminowe pozwalające przejść do finału konkursu spełniło jedynie 59 z nich. Brylantowy HIT w kategorii produkcja trafił tylko do firmy Jenox Akumulatory. 

Jenox_Tytuł_HIT_2023 Jenox Akumulatory

Dziękujemy kapitule, że doceniła nasz najnowszy akumulator dla transportu. Jenox AGM Truck, to efekt prac badawczych i rozwojowych zespołu ekspertów od lat pracujących w chodzieskiej fabryce, dlatego tym większa jest radość z pierwszego lauru dla tego produkt. – mówi  Ryszard Wasyłyk, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy w Jenox AkumulatoryNasza firma od lat ma ugruntowaną pozycję na rynku akumulatorów specjalistycznych, w tym baterii przeznaczonych do pojazdów transportowych. Akumulator typu AGM Truck z pewnością otworzy przed nami nowe możliwości i pozwoli wyjść naprzeciw oczekiwań zarówno firm spedycyjnych jak i samych kierowców – dodaje. 

Ryszard Wasyłyk wiceprezes Jenox Akumulatory Jenox Akumulatory

Akumulator Jenox AGM Truck zaprojektowany został z myślą o pojazdach ciężarowych i specjalistycznych o najbardziej wymagających układach zasilających. Bateria wykonana została w technologii  Absorbent Glass Mat, co powoduje, że  akumulator jest całkowicie niewylewny, odporny na głębokie rozładowanie, a także ma dużo większą trwałość cykliczną w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów. 

Jenox Akumulatory

29 edycja konkursu przyniosła jeszcze jedno ważne wyróżnienie dla marki Jenox. Organizatorzy postanowili docenić zaangażowanie firmy Jenox Akumulatory i jej wiceprezesa Ryszarda Wasyłyka za wkład w rozwój lokalnej społeczności, nadając mu tytuł Ambasadora Przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Wyróżnienie to przyznano między innymi za wsparcie dla licznych inicjatyw sportowych, kulturalnych i ekologicznych. Tytuł ten to swoiste ukoronowanie wieloletniego mecenatu jakim firma Jenox Akumulatory przez lata obejmowała zarówno profesjonalnych sportowców jak i lokalnych pasjonatów, ze szczególnym naciskiem na aktywność dzieci i młodzieży.

Źródło: Jenox Akumulatory

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę