Firma Hengst rozszerza swoją ofertę na rynku wtórnym

Hengst to więcej niż filtry Hengst Filtration

Hengst Filtration prezentuje nową serię produktów dla niezależnego rynku części zamiennych. Oprócz sprawdzonych rozwiązań filtracyjnych, producent filtrów oleju, powietrza, paliwa i powietrza kabinowego wyznacza również nowe standardy dla części zamiennych w zakresie misek olejowych skrzyni biegów i wentylacji skrzyni korbowej.

Znacznie więcej niż filtry: miski olejowe do skrzyni biegów w jakości OEM

Nowością w asortymencie na niezależnym rynku części zamiennych są miski olejowe do automatycznych i dwusprzęgłowych skrzyń biegów. Już teraz mamy w ofercie produkty do ponad 80% najpopularniejszych europejskich pojazdów - a w najbliższych tygodniach asortyment misek olejowych do skrzyń biegów będzie stale poszerzany!

Powiązane firmy

Hengst Filtration

Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta, wymianę miski olejowej zaleca się bezpośrednio przy każdej wymianie oleju przekładniowego. Nasze produkty zachwycają doskonałym dopasowaniem, trwałością i łatwością montażu. Dodatkowo miski olejowe Hengst posiadają wszystkie materiały montażowe w jednym zestawie, a wiele uszczelnień serwisowych jest wstępnie zmontowanych, co ułatwia ich obsługę i codzienną pracę w warsztacie.

Hengst_miska olejowa Hengst Filtration

Pełną ofertę produktów na niezależny rynek części zamiennych znajdziesz w katalogu online, a więcej informacji prezentuje nasz kolega Kai w filmie na kanale HENGST.garage

Nowość w ofercie: wentylacja skrzyni korbowej

Naszą ofertę poszerzamy również w segmencie wentylacji skrzyni korbowej, oferując szeroką gamę produktów w jakości oryginalnego wyposażenia do wielu produkowanych seryjnie pojazdów. W przypadku usterek zaleca się wymianę nie tylko wewnętrznej membrany, ale całej wentylacji skrzyni korbowej. W ofercie Hengst już teraz zamówisz najważniejsze referencje w jakości OE, a asortyment ten jest stale poszerzany.

Hengst_wentylacja skrzyni korbowej Hengst Filtration

Aktualną ofertę produktów do wentylacji skrzyni korbowej znajdziesz w naszym katalogu online, a więcej szczegółów prezentujemy w nowym filmie na kanale HENGST.garage.

 

Hengst to firma rodzinna, zatrudniająca 3500 pracowników w 23 lokalizacjach na całym świecie, która stawia na innowacyjne rozwiązania w zakresie filtracji i zarządzania płynami. Nasze produkty mają miliony aplikacji i czynią świat czystszym miejscem. Napędza nas myśl, że możemy zrobić jeszcze więcej, dlatego myślimy o filtracji – we wszystkim, co robimy. Dostarczamy systemy filtracji oparte na najnowocześniejszej technologii dla fabryk i inżynierii maszynowej, filtracji przemysłowej, hydrauliki, nauk przyrodniczych i ochrony zdrowia. Uszyte na miarę rozwiązania znajdują zastosowanie w pomieszczeniach medycznych, klimatyzatorach, sprzęcie czyszczącym, instalacjach przemysłowych, elektronarzędziach i robotach. Jesteśmy również dostawcą OEM dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego i silnikowego oraz partnerem w zakresie rozwoju zrównoważonych koncepcji napędów i mobilności.

Źródło: Hengst Filtration
 

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę