Finał IV Mistrzostw Lakierników SPECTRAL już niebawem

Finał IV Mistrzostw Lakierników SPECTRAL NOVOL

W dniach 21–22.11.2022 r. w Centrum Szkoleniowym NOVOL w Komornikach odbędzie się finał IV Mistrzostw Lakierników SPECTRAL.

IV Mistrzostwa Lakierników SPECTRAL obejmują dwa etapy: półfinał i finał. Półfinał w formie testu teoretycznego odbył się 27 października 2022 r. za pomocą platformy szkoleniowej https://novol.com/ntraining. W teście półfinałowym wzięło udział ponad 50 lakierników z całej Polski. Każdy z uczestników w ciągu 60 minut miał do rozwiązania 90 zadań.

Do finału awansowało 8 lakierników, którzy w teście uzyskali najwyższe wyniki.

Finał IV Mistrzostw Lakierników SPECTRAL odbędzie się w Centrum Szkoleniowym NOVOL w Komornikach w dniach 21–22.11.2022 r. 

W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mieli do wykonania różne zadania związane z lakiernictwem samochodowym (szczegółowe opisy zadań zostaną podane w dniu rozpoczęcia). Każdy dzień rywalizacji podzielono na bloki tematyczne, które trwają od 60 minut do 120 minut.

Każdego dnia impreza rozpoczyna się o godzinie 8:30 i potrwa do godziny 15:00.

Na koniec drugiego dnia jury prasowe i jury techniczne dokona oceny prac uczestników finału (godz. 16–17).

Zwieńczeniem IV Mistrzostw Lakierników SPECTRAL będzie kolacja połączona z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród. Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Grand Royal w Poznaniu o godzinie 19:00.

W tegorocznej imprezie partnerami są:

  • Anest Ivata (Partner Platynowy)
  • SATA (Złoty Partner)
  • RUPES (Partner)

Prowadzącym galę podsumowującą mistrzostwa będzie Dyrektor Pionu Szkoleń dr inż. Tomasz Tomczyk.  Organizatorzy IV Mistrzostw Lakierników SPECTRAL wszystkim uczestnikom mistrzostw, partnerom oraz gościom zapewniają nocleg i wyżywienie.

Źródło:  NOVOL

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę