Film szkoleniowy „Video-TEC” marki Spies Hecker – naprawa czerwonych lakierów specjalnych z barwionym lakierem bezbarwnym

Film szkoleniowy „Video-TEC” marki Spies Hecker Spies Hecker
29.3.2022

Wysoko chromatyczne odcienie niebieskiego oraz głębokie, żywe i intensywne czerwienie stale zyskują na popularności. Spies Hecker, globalna marka renowacyjna firmy Axalta, opracowała proces renowacji tych nowoczesnych kolorów z użyciem barwionych lakierów bezbarwnych, tak by miejsce naprawy pozostało niewidoczne.  W najnowszym nagraniu szkoleniowym z cyklu „Video-TEC” Tony Mitchell, International Training Leader Refinish firmy Axalta, dzieli się praktycznymi i łatwymi w zastosowaniu wskazówkami.

Powiązane firmy

Odtworzenie głębi i połysku kolorów o nietypowym efekcie to dla lakierników spore wyzwanie wymagające wprawy oraz znajomości najnowszych technik naprawy. W jednym z nagrań z cyklu „Video-TEC” marki Spies Hecker Tony Mitchell, International Training Leader Refinish firmy Axalta, wyjaśnia, co należy wziąć pod uwagę podczas naprawy szczególnie głębokich odcieni niebieskiego i czerwonego, które stale zyskują na popularności. – Do renowacji wykorzystujemy barwione lakiery bezbarwne. Dzięki temu uzyskujemy żywy, intensywny i głęboki kolor, który sprawia, że naprawa jest niewidoczna – tłumaczy.

Spies Hecker regularnie publikuje na swoim kanale YouTube nowe wskazówki oraz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące skomplikowanych technik naprawy. Wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie.

Tony Mitchell: – Największą zaletą filmów „Video-TEC” jest fakt, że powstają na podstawie naszego bogatego doświadczenia i przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz produktów marki Spies Hecker. Lakiernicy mogą polegać na publikowanych przez nas materiałach.

Kanał „Video-TEC” i wszystkie opublikowane nagrania są dostępne pod adresem www.youtube.com/spieshecker.

Źródło: Spies Hecker / Axalta Coating Systems

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę