Fanshop NGK SPARK PLUG rusza w sieci

NGK SPARK PLUG EUROPE
21.4.2020

NGK SPARK PLUG, światowy lider w zakresie technologii zapłonu i czujników, stworzył nowe wirtualne miejsce kontaktu z marką, otwierając na początku kwietnia 2020 r. sklep internetowy. Zapewnia on swoim licznym fanom i entuzjastom dogodną możliwość zakupu lifestylowych produktów najwyższej jakości.

Główny cel sklepu internetowego polega na tym, by być zgodnym z bardzo wysoką reputacją marki i nagradzać lojalność fanów poprzez zaspokajanie ich wyraźnie dostrzegalnego popytu na produkty lifestylowe NGK SPARK PLUG. Nowy fanshop jest dostępny w języku angielskim i niemieckim i dostarcza artykuły do wszystkich krajów UE gwarantując jasno określone koszty wysyłki. Zamówienie można opłacić za pomocą PayPal, szybkiego przelewu elektronicznego lub polecenia zapłaty.

Aby zapewnić kompleksowe i spójne rozpoczęcie sprzedaży, NGK SPARK PLUG współpracuje z doświadczonym partnerem w obszarze internetowej sprzedaży towarów, aby zapewnić najwyższą jakość usług w zakresie obsługi klienta, m.in. wysyłki, fakturowania i zwrotów do klientów w segmentach B2B i B2C. Działając w zgodzie z zaangażowaniem firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju, dostawa wszystkich bez wyjątku artykułów zakupionych w sklepie będzie odbywać się w sposób neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Ponadto wszystkie opakowania używane przy wysyłce będą w 100% składały się z papieru, tym samym całkowicie eliminując użycie plastiku.

Fanshop jest zintegrowany z główną stroną internetowa NGK SPARK PLUG EMEA (ngkntk.com) jako oddzielna subdomena (shop.ngkntk.com). Jest także promowany w kanałach społecznościowych, takich jak LinkedIn i Instagram. Ponadto link znajdujący się na stronie firmy na Facebooku umożliwia obserwującym bezpośredni zakup w sklepie.

Ponieważ coraz więcej klientów korzysta z telefonów komórkowych do robienia zakupów, stworzono platformę internetową o możliwości elastycznej rozbudowy z wykorzystaniem koncepcji nastawienia na pierwszeństwo urządzeń mobilnych, tzw. mobile first, zapewniając krótki czas reakcji strony i umożliwiając klientom dostęp z dowolnego urządzenia cyfrowego.

W sklepie internetowym dostępna jest szeroka gama produktów wysokiej jakości, oznaczonych logo marek NGK Ignition Parts oraz NTK Vehicle Electronics. Oferta obejmuje ubrania w różnych rozmiarach, m.in. koszulki, kamizelki i czapki, a także torby i breloki itp. Planowane jest regularne poszerzenie oferty.

– Podchodzimy z entuzjazmem do tej nowej szansy biznesowej – mówi Frank Massia, Dyrektor ds. Marketingu Aftermarket EMEA w NGK SPARK PLUG EUROPE.  – Ten nowy internetowy punkt kontaktu po raz pierwszy umożliwi naszym fanom i „automaniakom” łatwy zakup lifestylowych produktów wysokiej jakości potwierdzających ich przywiązanie do używanych przez nich komponentów motoryzacyjnych – dodaje.

Źródło: NGK SPARK PLUG

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę