Exide rusza z kampanią reklamową Tensor

Exide rusza z kampanią reklamową Tensor Exide Technologies

Exide Technologies rozpoczyna kampanię promującą akumulatory Tensor przeznaczone do wózków widłowych. 

  • Exide Technologies rozpoczyna promocję baterii przemysłowych Tensor
  • E! – dywizja Exide Technologies promuje baterie Tensor do wózków widłowych 

Akumulatory Tensor pokazują, że to, co do niedawna było niemożliwe, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym staje się rzeczywistością. Wózki widłowe o napędzie elektrycznym mogą być teraz używane do zastosowań o ekstremalnych wymaganiach, w obszarach, które były zdominowane przez silniki spalinowe.

Tensor nie tylko dba o wydajność magazynów, ale także o środowisko. Zminimalizowany ślad węglowy i możliwość zastosowań elektrycznych sprawiają, że jest prawdziwym bohaterem.

Motywem przewodnim pierwszego etapu kampanii jest akumulator Tensor jako bohater. Choć sam nie generuje supermocy, może być bohaterem floty w kontekście:

  • szybszego przemieszczania towarów,
  • obniżenia kosztów operacyjnych,
  • zwiększenia wydajności floty.

Akumulator przemysłowy Tensor podniesie znacznie wydajność floty. Użycie Tensora zwiększa liczbę realnych roboczogodzin, minimalizuje przestoje i zapewnia wysoką moc nawet w chłodnych warunkach pracy. Floty mogą oszczędzać do 14% energii, wydłużając czas pracy o 50% i obsługując do 27% więcej towarów w porównaniu ze standardowymi akumulatorami ołowiowymi. Co więcej – dla tych, którzy potrzebują prawdziwej mocy, ale chcą chronić środowisko – Tensor jest dobrym rozwiązaniem, dzięki możliwości jego pełnego recyklingu.

Źrodło: Exide Technologies

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę