Exide otrzymał nagrodę jakości Volvo

Centra
13.8.2015

Exide otrzymała nagrodę Quality Excellence (VQE) przyznawaną przez Volvo.

Nagroda VQE jest przyznawana najlepszym zakładom w konkretnej gałęzi przemysłu, które nieustannie dążą do doskonałości produkcyjnej. Volvo wyróżnia najlepszych dostawców, oceniając producentów według dwunastu kryteriów, jak np.: logistyka, lokalizacja zakładów, możliwości produkcyjne wraz z utrzymaniem najlepszej, powtarzalnej jakości i dbałości o szczegóły. Firma Exide uzyskała doskonałe wyniki w każdej kategorii, uzyskując przez kolejnych sześć miesięcy niemal maksymalną ilość możliwych do zdobycia punktów.

Powiązane firmy

Jako producent, który współpracuje z wieloma wiodącymi markami na rynku motoryzacyjnym, Exide nieustannie inwestuje w zakłady produkcyjne, posiadając przy tym nowoczesne wyposażenie i urządzenia.

Exide jest producentem akumulatorów na tzw. pierwsze, oryginalne wyposażenie, które dostarcza wiodącym producentom pojazdów osobowych i ciężarowych oraz producentem akumulatorów przeznaczonych na rynek wtórny. Exide prowadzi linie produkcyjne w wielu europejskich fabrykach, w tym także niedawno uruchomioną linię produkcyjną akumulatorów najnowszej generacji Start-Stop w Poznaniu.

Źródło: EXIDE

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę