Exact Systems członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

PZL Sędziszów
28.10.2015
Reklama
Reklama

Spółka zdecydowała się na przystąpienie do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, inicjatywy, której celem jest dbanie o jakość procesów rekrutacyjnych w Polsce.

Pracodawcy z sektora Automotive szukają nowych rąk do pracy praktycznie codziennie. Exact Systems deleguje do kontroli części w Polsce i dziesięciu innych krajach europejskich codziennie niemal 5 tys. osób, dlatego dbałość o procesy rekrutacyjne, które tylko profesjonalnie prowadzone, przynoszą zadwalający efekt końcowy, jest jednym ze strategicznych obszarów biznesowych. Specjaliści ds. HR wspólnie z osobami zarządzającymi firmą coraz częściej wybierają nowe narzędzia i inicjatywy wspierające nabór pracowników, a jednym z nich jest właśnie Koalicja na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Reklama

Jak podkreśla Dariusz Dengusiak, dyrektor operacyjny w Exact Systems, usługowa działalność firmy opiera się na rozproszonej po całym kraju strukturze oddziałów, a każdy z klientów ma indywidualne wymagania dotyczące kontrolerów jakości dedykowanych do realizacji projektów. - Stąd tak istotna jest skuteczność rekrutacji, która ma istotny wpływ na proces budowy całej organizacji. Udział Exact Systems w Koalicji to potwierdzenie z jednej strony naszej dbałości o proces naboru personelu, z drugiej zaś chęci uczenia się i zdobywania nowych doświadczen w tym obszarze – mówi Dariusz Dengusiak.

Exact Systems to firma kontrolująca jakość części motoryzacyjnych produkowanych przez kilkuset producentów w Polsce i Europie.

Reklama

Źródło: Exact Systems

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama