EUROREPAR CAR SERVICE (ERCS)

EUROREPAR CAR SERVICE (ERCS) Groupe PSA
11.6.2021

Przeglądy, naprawy – kompleksowa obsługa (z wykorzystaniem części Eurorepar) samochodów wszystkich marek, które są obecne na polskim rynku. Zakres świadczonych usług zależy od specjalizacji warsztatu. Do sieci należą również warsztaty blacharsko-lakiernicze.

 

Nazwa sieci:

Eurorepar Car Service (ERCS)

Rodzaj działalności

Obsługa i naprawa samochodów osobowych i lekkich dostawczych (do 3,5 t) różnych marek.

Liczba punktów

Obecnie 70 warsztatów na terenie całej Polski.

Rodzaje usług

Przeglądy, naprawy – kompleksowa obsługa (z wykorzystaniem części Eurorepar) samochodów wszystkich marek, które są obecne na polskim rynku. Zakres świadczonych usług zależy od specjalizacji warsztatu. Do sieci należą również warsztaty blacharsko-lakiernicze.

Korzyści z przystąpienia do sieci

Przynależność do światowej sieci warsztatów (których w Europie jest już ponad 3800) pod patronatem jednej z największych grup producentów samochodów.

 

warsztat sieci EUROREPAR

 

Oferta dla członków sieci

  • Dostawy szerokiej gamy wysokiej jakości części zamiennych, dostęp do doku­mentacji technicznej, atrakcyjne warunki zakupu wyposażenia diagnostycznego, specjalistyczne szkolenia techniczne.
  • Identyfikacja obiektu, elementy wyposażenia recepcji i serwisu (np. regały ekspozycyjne), ubrania warsztatowe.
  • Informacja o warsztacie na stronie internetowej EUROREPAR.PL wraz z funkcją, która umożliwia umawianie się w trybie on-line na wizytę w warsztacie.
  • Wsparcie w zakresie komunikacji i marketingu za pomocą różnych materiałów informacyjnych, reklamowych, promocyjnych itp.

warsztat sieci EUROREPAR

Zobowiązania członków sieci

Wysoki poziom obsługi klienta, uczestnictwo w akcjach promocyjnych i szkoleniach, wyposażenie dostosowane do zakresu świadczonych usług, przestrzeganie umowy licencyjnej ERCS.

Struktura zarządzania siecią

Sieć tworzą niezależne warsztaty, które mają licencję ERCS przyznaną przez Groupe PSA. Bieżącą współpracą z siecią warsztatów zajmują się menadżer sieci ERCS oraz zespół koordynatorów ds. sprzedaży części zamiennych.

MOTO TRANS EUROREPAR

Główne kryteria wstąpienia do sieci

Liczba stanowisk naprawczych, personelu i wyposażenia dostosowana do zakresu prowadzonej działalności, schludny wygląd obiektu, warsztatu oraz recepcji, magazyn części zamiennych, a także parking, którego wielkość jest odpowiednia do liczby obsługiwanych klientów.

Sposób i czas realizacji dostaw części zamiennych

Bezpośrednie dostawy z magazynów centralnych Distrigo, zlokalizowanych w Natolinie k. Grodziska Mazowieckiego oraz w Mszczonowie. Obecnie to jedna dostawa dziennie, a w wybranych rejonach Polski centralnej – dwie (TURBO-PRO).

 

Właściciel sieci:

logo EUROREPARGroupe PSA
WSPÓŁTWORZĄCA KONCERN STELLANTIS

 

KONTAKT:

Mirosław Drej EUROREPAR
Koordynator:
Mirosław Drej
Manager Eurorepar Car Service
e-mail: miroslaw.drej@mpsa.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę