ELIT Polska wprowadza do oferty oleje silnikowe marki MPM

14.8.2020

Ogólnopolska sieć hurtowni motoryzacyjnych ELIT Polska, wprowadza do oferty produkty holenderskiej marki MPM. W jej skład wchodzą oleje silnikowe, przekładniowe, płyny hamulcowe, chłodzące oraz wszelkiego rodzaju środki smarne rekomendowane przez wiodących producentów samochodów. 

MPM International to specjalista w dziedzinie olejów i płynów samochodowych. W portfolio marki znajduje się ponad 350 produktów, pokrywających blisko 99% rynku OE. Firma obecna jest w 50 krajach na całym świecie. Najpopularniejsze produkty obejmują oleje silnikowe, oleje przekładniowe, specjalistyczne oraz płyny hamulcowe i chłodzące. Produkty MPM, które znajdą się w ofercie ELIT Polska znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, klasykach, motocyklach, łodziach, maszynach rolniczych oraz przemysłowych. 

Oprócz szerokiej gamy produktów, korzystanie z marki MPM to dla kierowców szereg dodatkowych korzyści. Spośród nich należy wyszczególnić:

•  wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

•  oleje rekomendowane przez największe koncerny samochodowe na świecie (BMW, Mercedes, Skoda, Audi, Mazda, Volvo, Peugeot, Renault, VW, Kia i wiele innych)

•  specyfikacje techniczne, polska strona internetowa: https://www.mpmoil.pl.

•  instrukcje oraz rozbudowane porady techniczne

Wprowadzenie do oferty Elit Polska produktów marki MPM to z jednej strony poszerzenie naszego portfolio, z drugiej natomiast duży skok jakościowy z uwagi na parametry charakterystyczne dla olejów i płynów MPM, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz rekomendacje wiodących producentów pojazdów. Marka dostępna będzie we wszystkich filiach sieci Elit Polska oraz w katalogu zamówieniowym dla klientów biznesowych” – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę