Ekscytujący finał Gran Turismo Polonia 2024 z Textar

Ekscytujący finał Gran Turismo Polonia 2024 z Textar Textar

Event na torze z udziałem blisko 70 super samochodów to wydarzenie, przy którym nie mogło zabraknąć Textar. Marka będzie obecna podczas finału tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia. Impreza odbędzie się 29 czerwca na Torze Poznań i po raz pierwszy od dawna będzie otwarta również dla publiczności. Textar przygotował z tej okazji specjalne atrakcje.

Gran Turismo to międzynarodowy cykl road show z udziałem super samochodów. Polska edycja imprezy w tym roku rozpocznie się 24 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Uczestnicy przejadą trasę z Gdańska do Poznania, po drodze odwiedzając Łebę, Strzelinko, Ustkę, Koszalin, Pobierowo i Mierzęcin. Zwieńczeniem podróży będzie jazda po Torze Poznań, gdzie uczestnicy będą mogli w bezpiecznych warunkach sprawdzić możliwości swoich aut, a także powalczą o najlepszy czas jednego okrążenia i tytuł King of Polonia.

Powiązane firmy

TMD Friction
Textar

Po kilku latach przerwy, wyjątkowe auta podczas jazdy po torze będą mogli obejrzeć także widzowie i miłośnicy motoryzacji. Zaplanowany na 29 czerwca dzień otwarty to niepowtarzalna okazja, aby obserwować najwspanialsze samochody segmentu premium w akcji. Ferrari, Lamborghini, McLaren, Porsche – to tylko niektóre z marek, które pojawią się na torze.

Wejście na trybuny Toru Poznań będzie możliwe w godzinach 10:00–17:00. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć super samochody podczas jazd indywidualnych oraz uroczystej kawalkady. Na entuzjastów motoryzacji odwiedzających tor czekać będzie specjalna strefa i stoisko Textar.

Textar

To nie koniec atrakcji od Textar. Fani marki mają szanse zdobycia dwóch zaproszeń na ekskluzywną przejażdżkę taxi-drive po Torze Poznań podczas finału Gran Turismo Polonia 2024. Taxi-drive odbędzie się samochodem Lotus Exige S lub Porsche 991 GT3 RS, a nagrodzone osoby będą mogły z bliska obejrzeć wszystkie obecne na padoku pojazdy.

Źródło: Textar

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę