Delphi Technologies wprowadza globalną ofertę części zawieszenia i układu kierowniczego do Tesli Model S

Delphi Technologies
3.11.2021

Oferta części zawieszenia i układu kierowniczego Delphi Technologies zostaje poszerzona o nowe komponenty do Tesli Model S, które powstały w oparciu o najważniejsze atuty producenta: doskonałość inżynieryjną, koncentrację  na  bezpieczeństwie i rozległe doświadczenie w zakresie części o jakości oryginalnego wyposażenia (OE).

 

  • Nowe części w ofercie zawieszenia i układu kierowniczego to wstęp do wprowadzenia kompleksowego rozwiązania podwoziowego, które dotyczyć będzie około 77 tys. pojazdów w Europie, około 165 tys. pojazdów w Ameryce Północnej oraz 15 podmodeli, w tym Tesla model S P100D z trybem Cheetah
  • Wprowadzenie obejmuje części zamienne zaprojektowane zgodnie z najnowszymi specyfikacjami producentów
  • Imponujące wyniki testów inżynieryjnych: wahacze Delphi Technologies wykazują lepszą wytrzymałość w testach bezpieczeństwa w porównaniu do odpowiednika OE
  • To rozszerzone portfolio stanowi ekscytującą okazję dla warsztatów, by mogły one oferować wysokiej jakości części zamienne dla tysięcy właścicieli pojazdów

Powiązane firmy

Delphi Technologies, marka BorgWarner Inc. sprawia, że właściciele warsztatów, którzy pragną zająć się nowymi pojazdami elektrycznymi wchodzącymi w okres serwisowy, mogą zaoferować wiele nowych usług. Premiera dotyczy kilku nowych części, w tym wahaczy, łączników stabilizatora, drążków kierowniczych i przegubów kulowych. Dzięki połączeniu tych komponentów właściciele warsztatów mogą oferować naprawę i wymianę części w popularnej Tesli Model S.

Najważniejsze założenia: bezpieczeństwo i wykonanie na najwyższym poziomie w branży

Oferując rozwiązania dla rynku części zamiennych, Delphi Technologies kładzie wyraźny nacisk na dwa najważniejsze aspekty posiadania pojazdu: bezpieczeństwo i doznania z jazdy. W procesie projektowym nowe części do Tesli Model S osiągnęły imponujące wyniki i przeszły testy bezpieczeństwa. Obróbka cieplna korpusu wahacza Delphi Technologies gwarantuje wyższą wytrzymałość i odporność na zużycie niż oryginalne wyposażenie. Dodatkowo, testy siły ciągnięcia i nacisku sworzni kulowych wykazują wyższą wytrzymałość produktu Delphi Technologies. Wyniki przeprowadzonych testów dowodzą najwyższej trwałości tych kluczowych dla bezpieczeństwa części podczas hamowania i kierowania pojazdem.

– Nasza nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego to kolejny przykład wysokiego zaangażowania w zapewnienie klientom jak najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wyniki ostatnich testów robią wrażenie i sprawiają, że nasze części stanowią optymalne rozwiązanie dla warsztatów, których właściciele chcą oferować serwis z górnej półki – mówi Neil Fryer, wiceprezes Delphi Technologies ds. Marketingu Globalnego, Planowania Produktu i Planowania Strategicznego. – Uważamy, że w przypadku norm dotyczących części zamiennych nie może być mowy o żadnych kompromisach, szczególnie że bezpieczeństwo i doznania z jazdy stanowią podstawowe wyznaczniki produktu wysokiej jakości. Nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego pokazuje, jak nasza pionierska inżynieria w dziedzinie komponentów o jakości oryginalnego wyposażenia przynosi korzyści właścicielom pojazdów i warsztatów.

Wymiana części zawieszenia i układu kierowniczego w Tesli Model S ma szczególną wagę, większą niż przeciętna naprawa tego typu, ponieważ części te odgrywają wyjątkową rolę w trybach jazdy samochodu. Inteligentne zawieszenie pneumatyczne odpowiada za wygodę, bezpieczeństwo i osiągi trybu Cheetah, którym Tesla Model S P100D w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność. Dlatego też dla właścicieli pojazdów niezwykle istotne jest znalezienie części zamiennych identycznych z komponentami fabrycznymi.

Wspieranie rewolucyjnej generacji pojazdów

Oferowanie części zamiennych do pojazdów elektrycznych to coś więcej niż kompleksowe serwisowanie najnowszych modeli: to kluczowy element naszego zaangażowania na rzecz przyszłego zrównoważonego rozwoju.

Nowe produkty dołączają do oferty już istniejących części dostępnych dla tego zastosowania. Są to klocki i tarcze hamulcowe oraz akcesoria, które zyskały już popularność wśród właścicieli warsztatów oferujących rzetelny serwis o wysokiej jakości. Wszystkie te części razem stanowią podstawę kompleksowego rozwiązania podwoziowego dla pojazdów elektrycznych na rynku części zamiennych. Nasze holistyczne rozwiązanie, obejmujące części, możliwości diagnostyczne i szkolenia pomaga właścicielom warsztatów aktywować najbardziej nowoczesne technologie w najnowszych modelach. BorgWarner Inc. (Delphi Technologies wprowadza globalną ofertę części zawieszenia i układu kierowniczego do Tesli Model S, otwierając nowe perspektywy serwisowe.)

Więcej informacji można znaleźć na stronie delphiautoparts.com/pl

Źródło: Delphi Technologies

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę