Dębica wyróżniona za działania dla społeczności lokalnej

Dębica
13.4.2016
Reklama
Reklama

Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło aktywność dębickiego producenta ogumienia na rzecz rozwoju edukacyjnego dzieci z regionu. Prowadzona przez firmę praktyka wspierania finansowego zajęć organizowanych w ramach Politechniki Dziecięcej została wyróżniona w najnowszej edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, w kategorii „zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej”.

Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu stanowi największy w Polsce przegląd aktywności w zakresie CSR-u. Aktualna, 14. edycja zestawienia zawiera przeszło 800 przykładów społecznie odpowiedzialnych działań, realizowanych w Polsce przez ponad 130 przedsiębiorstw w 2015 roku. W tym zaszczytnym gronie zadebiutowała Firma Oponiarska Dębica S.A., która już po raz czwarty sfinansowała zajęcia Politechniki Dziecięcej.

Reklama

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Zajęcia zostały opracowane dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Celem wykładowców jest wspieranie ich rozwoju i zachęcenie do pogłębiania wiedzy w zakresie nauk ścisłych (m.in. fizyki, astronomii, architektury oraz chemii). Do tej pory udział w programie wzięło ponad 1000 uczniów z Dębicy i okolic. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez aktywnego wsparcia finansowego Firmy Oponiarskiej Dębica.

Reklama

Źródło: Dębica

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama