Czyściwa wielokrotnego użytku MEWA bezpieczne dla użytkowników

MEWA
8.4.2020
Reklama
Reklama

W naszym codziennym życiu istnieje obecnie wiele ograniczeń, mających na celu możliwe efektywne ograniczenie zakażenia wirusem powodującym COVID-19. Gospodarka nie może jednak całkowicie przestać funkcjonować także w takim czasie, zatem wiele zakładów przemysłowych i warsztatów kontynuuje swoją produkcje lub usługi. By utrzymać ich zdolność do działania, trzeba nadal czyścić maszyny i urządzenia. Powstaje zatem pytanie, co jest najlepsze w z punktu widzenia higieny? Pocięte szmaty, czyściwa bawełniane MEWA czy czyściwa papierowe?

Firma MEWA, która od ponad 100 lat oferuje czyściwa w pełnym systemie obsługi, jest swego rodzaju ekspertem w tym zakresie. Czyściwa MEWA dostarczane są w szczelnie zamykanym bezpiecznym pojemniku (SaCon) niemal pod same drzwi danej hali produkcyjnej – także w czasie, kiedy panuje epidemia koronawirusa, bowiem MEWA jest dostawcą dla wielu placówek i firm, które mają istotne znaczenie dla zapewnienia ciągłości zaopatrzenia w niezbędne usługi i towary. Pojemniki SaCon są następnie odbierane od użytkowników, a czyściwa prane w zakładach MEWA i potem ponownie – już czyste – dostarczane są klientom. – W naszych liniach pralniczych czyściwa prane są w temperaturze 90°C przez co najmniej 15 minut, co sprawia, że całkowicie eliminowane są wszelkie zarodki i mikroorganizmy. Tym samym nasze czyściwa można używać, pobierając je bezpośrednio z bezpiecznych pojemników SaCon – mówi Piotr Borowczyk, kierujący firma MEWA w Polsce.

Reklama

W przeciwieństwie do czyściw jednorazowych rozwiązanie to zgodne jest z zasadą zrównoważonego rozwoju. Tekstylne czyściwa produkowane w Niemczech, po upraniu mogą być ponownie wykorzystane wiele razy. Wykluczone są „wąskie gardła” w zaopatrzeniu. Klienci firmy MEWA, kierujący zakładami lub warsztatami, mogą całkowicie skupić się na swoich zadaniach, jakie mają do wykonania, bowiem według producenta czyściwa będą dostarczone zawsze na czas i zgodnie z zamówioną ilością tam, gdzie są one akurat potrzebne. Usługa taka możliwa jest do wcześniejszego skalkulowania, a skorzystanie z niej jest efektywne dla danego zakładu, bowiem pracownicy będą w stanie efektywniej wykonać czyszczenie.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: MEWA

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama